Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a laptop-hűtőről...

Mit gondoltok a laptop-hűtőről? Érdemes ilyet venni? Ha igen melyiket ajánljátok?

Figyelt kérdés

Nekem elég hamar kikapcsolódik a gépem, túl hamar felmelegszik .Ventillátorral szoktam hűteni , de ezzel az a baj ,hogyha télen is akarok ( és nem 5 percet!!) gépezni, akkor télen is ventillátorral kell hűteni.Hiába alacsonyabb a hőmérséklet akkor is elég gyorsan felmelegszik.:SÉs már ebből elegem van!

Szeretnék venni egy laptop -hűtöt de nem tudom mennyire érné meg.

Vélemények??

18l


2010. aug. 5. 15:03
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia


sajnos nekem is melegszik, utánajártam a dolgoknak,

, de ezek a hűtők amire rá lehet tenni a laptopot, csak 1-2 fokot hűtenek. Ha szerencséd van akkor kicsit többet, de ez nem elég.

De ha ez is elég neked, és nem számít az a 4-5000 Ft, akkor vegyél, ha lehet olyat amiben jó nagy és csendes ventillátorok vannak.

Én nem veszek, gyűtjök új gépre...

2010. aug. 5. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Inkább takarítsd ki a belsejét, biztos tiszta por és kosz, azért melegszik.
2010. aug. 5. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

igen,arra is gondoltam,hogy kikéne takaríttatni a belsejét..ez mennyibe kerülne?


esetleg még másnak van negatív véleménye?:S mert akkor nem igazán éri meg 4-5000 ezerért megvenni, ha ugyanúgy kifog kapcsolni...

új gépre meg most nem tudok gyűjteni se.:/

2010. aug. 5. 15:44
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha már nincs rá garancia, szedd szét és portalanítsd, és

húzd meg a hűtőrészek csavarjait.

2010. aug. 5. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

sajnos ezekhez nem értek:S:D

de ha szervízhez vinném, nagyon drága lenne?a tisztítás?

2010. aug. 5. 16:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!