Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mitől lett megint tele a...

Mitől lett megint tele a meghajtó ha tegnap takarítottam ki? Mi foglal megint rajta helyet?

Figyelt kérdés
Tegnap este kicsit takarítottam a C meghajtóról, mert már kevés volt rajta a hely, kb. 1,8 GB. Kitakarítottam több gigabájtnyi képet meg egyéb szemetet, körülbelül 5 GB szabad helyet csináltam (ha jól emlékszem a pontos érték 4,98 GB volt). Ezután kikapcsoltam a gépet és elmentem aludni. Ma délelőtt bekapcsolom újra, a C meghajtón szabad hely: 1,04 GB. Ez mi a bánat? Még ha pár megával csökkent azt megértem mert sütiket helyez el meg ilyesmi (bár itt az se lehetne mert takarítás után kikapcsoltam, nem neteztem meg hasonlók), de konkrétan kevesebb a hely mint mielőtt elkezdtem lepucolni tegnap, úgy hogy több gigát söpörtem ki róla. Ez így hogy lehetséges? Mi a fene foglalja megint a helyet rajta? És hogy hogy eddig nem foglalta?

2020. szept. 2. 12:13
 1/4 anonim ***** válasza:

Már 10GB szabad hely is működésbeli problémákhoz vezethet. Egy szimpla boot-folyamat is simán okoz ±1-2GB szabad terület változást, ha van olyan háttérfolyamat, amiről nem tudunk (a sütiken bőven túl, pl frissítés, pagefájl-használat, leállításkor gyorsindítás hibernációs fájlja stb), akkor még többet.

Azért egy Ccleaner-t megpróbálnék futtatni, de ha 10GB alatt maradsz, akkor érdemesebb lenne tárhelybővítésen gondolkodni...

2020. szept. 2. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Annyira takarítsd ki hogy legalább 50GB szabad helyed legyen. Utána nem lesz gond.
2020. szept. 2. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Több lett a hely a lapozófájloknak, na azt a winfos kitöltötte. :)
2020. szept. 2. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 pappgr ***** válasza:
Esetleg suttass egy vírusírtók vagy malwarebyte-ot. De szerintem nem ez lesz a gond, hanem ahogy mondták lapozófile-ok valószínűleg, de nekem volt egyszer olyan, hogy naponta csainált biztonsági mentést és az ezzel meg a helyet, bár az észrevehetően volt, több GB naponta
2020. szept. 2. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!