Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A gépem nem hajlandó az egyik...

A gépem nem hajlandó az egyik winchesteremen elindulni, pedig van rajta OP rendszer. A hiba oka:A Windows XP nem indítható az ARC belső vezérlőprogram rendszerindítási beállításainak alábbi hibája miatt . Mi a teendő?

Figyelt kérdés

Új merevlemezt vettem,ami teljesen átrendezte a meghajtóim betűjeleit. (Gondolom ezért) csak az új merevlemezről hajlandó elindulni,ahova egy másik példányát telepítettem a Windows XP-nek. A régi merevlemezt az alábbi hibával el se indítja. (A Windows XP nem indítható az ARC belső vezérlőprogram rendszerindítási beállításainak alábbi hibája miatt:

Az ARC név nem hozható létre a HAL és a rendszer elérési útja számára. Ellenőrizze a Windows XP (TM) dokumentációjában az ARC beállítási lehetőségeit. További információt a hardver használati utasításában talál. Sikertelen rendszerindítás.)


Mi a teendő?


2010. aug. 8. 12:25
 1/1 A kérdező kommentje:
Végül megoldottam. windows xp javítás útján újratelepítettem magát a rendszert a partíció formázása nélkül. minden adat megmaradt,csak a rendszerbeállítások lettek újak.
2010. aug. 8. 19:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!