Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ütés érte a laptomot és azóta...

Ütés érte a laptomot és azóta nem érzékeli a D-meghajtót és a lemezkezelések között sem találtam és ezt hogyan tudom orvosolni?

Figyelt kérdés

2020. okt. 18. 16:10
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Valószínűleg a d meghajtó egy teljesen különálló fizikai lemezen volt megtalálható. Tehát két adattároló van a gépedben:

- Az egyik a c: meghajtó, amelyen a windows található, a másik pedig a d: meghajtó, amely jobb esetben csak valami érintkezési hiba áldozata.

Szét kellene szedni a gépet, és megnézni, hogy pontosan mi történt.

2020. okt. 18. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Valószínűleg a C egy SSD, amin az operációs rendszer van, a D meg egy HDD, amin az adatok. Az SSD-nek meg se kottyan az ütés, a HDD-t viszont megöli. Ki kell cserélni.
2020. okt. 18. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Valószínűleg fizikailag károsodott a meghajtó. Ezek nagyon nem szeretik az ütéseket.

De persze az is lehet, hogy csak kicsúszott a csatlakozóból. Láttam már rá példát. ;)

2020. okt. 18. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!