Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Win 10, hogy nézem meg, hogy...

Win 10, hogy nézem meg, hogy mi foglal mennyi helyet a gépen?

Figyelt kérdés

multkor bekapcsolva felejtettem a képernyő felveőt és 16 óráig vette a képet (azt is amikor alvóba volt)

persze le töröltem a videót, de valahol meglehetne nézni, hogy ez mennyi helyet fogolal el rajta? meg töltöttem le sokmindent kb 90 órányi videót, és mostmár azért sokminden összejött, majdnem félig meg is telt a tárhelyem. ki lehetne listáztatni, hogy egész pontosan mi mennyi helyet foglal? oké hogy külön külön meg tudom nézni, de mégis csak egyszerűbb viszonyítani ha egymás mellett látom.


2020. okt. 29. 21:57
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
windirstat nevu progit letoltod, olyan szep szines terkepet rajzol neked hogy napestig nezegetheted.
2020. okt. 29. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én TreeSize-t használok, de a windirstat klasszikusabb.
2020. okt. 29. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszi, a windirstatot már le is szedtem, még ismerkednem kell vele kicsit.. tényleg szép színes xd
2020. okt. 29. 22:27
 4/7 anonim ***** válasza:

Érdekes. Én ha letöltök valamit a netről, akkor egy arra utaló névvel ellátott könyvtárba töltöm le. Így vannak "Filmek", "Zenék", "Játékok", stb.


Ha ezt nem tenném meg hamar nagy katyvasz lenne a gépeimen... :-)


Sőt, amit csak átmenetileg használok, azzal eleve egy RAMdrive-on dolgozok, hiszen minek tároljak minden szír-szart? :-)


Ha már letörölted a 16 órás felvett videódat, akkor azt már sehol sem tudod megnézni mennyi helyet foglal, kivéve, hacsaknem a kukába tetted.

2020. okt. 29. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem biztos, hogy értem a problémát, mert ha letörölted a videót, akkor mire fel a kérdés, hogy mennyi helyet foglal el? :D 0 Kb-ot.

Meg úgy a másik problémát sem értem xD Én Total Commandert használok mindenre. Látom benne a fájlok/meghajtók méretét, rendesen el lehet benne igazodni.

2020. okt. 30. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
#5: Én nem tudtam ilyen jól megfogalmazni, gratulálok!
2020. okt. 30. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Azt letoroltem, de ha elofordulna, mert gyakori, es vannak benne részek amik kellenének de épp nincs kedvem osszevagdosni, akkor érdekel mennyi szart tárolok éppen a gépen.


En is mindent rendszerezetten toltok le, de az adataik attól még nem lesznek átláthatóak.


A video csak egy pelda volt arra vonatkozoan, hogy felesleges de hagy helyet foglaló adataim is vannak, viszont ha masokhoz kepest sokhelyet nem foglal akkor még maradhat is.

2020. okt. 30. 12:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!