Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A "Készenléti" módból "visszaj...

A "Készenléti" módból "visszajöhet" úgy a gép, hogy hozzá se nyúlok? Már többször előfordult ilyen!

Figyelt kérdés
2010. aug. 9. 22:17
 1/8 Oberle Gábor ***** válasza:
Persze! Gondolom optikai egered van, az egér lézere érzékeny és ha mondjuk meglököd az asztalt vagy valamivel véletlenül megmozgatod az egeret, akkor a gép visszatér készenléti állapotból. Nekem olyan is volt, hogy zenét hallgattam és a basszus megrezegtette az asztalt, amin az egér volt és máris visszatért készenlétből a gép! :)
2010. aug. 9. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ááá,hátha tudja valaki,mitől van ez.Nekem is ezt csinálja a laptopom.Bekapcsol egy idő után és hibernálja magát,nem is használom most már a készenlétet.Sajnos nem tudom mi okozza......

Szóval van ilyen.....:)

2010. aug. 9. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hmmm,nekem is optikai van,ki is próbálom........:)
2010. aug. 9. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen optikaim van,na de a környékén nem vagyok,amikor visszatér a készenléti állapotból!!!!!!!!!!
2010. aug. 9. 22:44
 5/8 anonim ***** válasza:
wakeup jelet nem csak külső perifériáról kaphat, felkeltheti bármi
2010. aug. 9. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
na pl.???
2010. aug. 9. 22:48
 7/8 Oberle Gábor ***** válasza:
Mondom, elég ha valami megrezegteti az asztalt (pl. a számítógépház rezgése a ventillátoroktól, merevlemez és/vagy optikai meghajtók működésétől), azt az egér máris érzékeli és kilépteti a gépet készenléti állapotból!
2010. aug. 10. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Este kipróbáltam kihúzott egérrel,de csak azt csinálta.
2010. aug. 10. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!