Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Rossz telefonszámnak a számláj...

Rossz telefonszámnak a számláját fizettem be, visszafordítható?sos

Figyelt kérdés

Szóval újságosnál kell befizetni a telefonszámlát de itthon vettem észre hogy elvétettem egy számot a bediktálásnál.... Nem lehet holnap valahogy kicserélni a befizetést az én számomra vagy buktam a pénzt...?

Sos köszi



2021. febr. 11. 20:27
 1/8 anonim ***** válasza:
Hogy mi van? Számlás előfizetést csekken, appon vagy banki átutalással fizetsz... Azoknak pedig az ég világon semmi köze sincs fizetés szempontjából.
2021. febr. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem úgy érted, hogy rossz telefonszámra töltöttél fel egyenleget?

Ha erre gondoltál, akkor annyit lehet tenni,hogy ha tudod,melyik számot vétetted el,akkor felhívod,és -ha olyan az illető- akkor talán ugyanazt az összeget feltölti a telefonodra.

2021. febr. 11. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Az előbb hívtam fel és elvileg ez egy céges telefon, szóval a céggel kell felvennem a kapcsolatot, ennyi bonyodalmat még nem ér meg...


Megkapom mennyi a számlám és személyesen fizetem be, ennyi a lényeg kedves első, nem appon.

2021. febr. 11. 20:45
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem olyan nagy ügy az, mert ha megvan a számlád, egyszerűen elmondod, mi történt és elképzelhető,hogy segítenek.

Bár, ha úgy érzed, hogy ez még belefér, akkor tényleg nem érdemes vele foglalkozni.

Sajnálom, hogy nem tudtam segíteni.

2021. febr. 11. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
De ezzel a szolgáltatóhoz (jelen esetben telenor) vagy ahhoz kell fordulni ahol befizettem?
2021. febr. 11. 20:53
 6/8 anonim ***** válasza:
Más számláját továbbra sem tudod így kiegyenlíteni, akárhogy pattogsz. Feltöltött egyenleget pedig sehogy sem utalnak vissza.
2021. febr. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem pattogok, kérdeztem valamit.
2021. febr. 11. 21:00
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha céges a telefon, akkor valószínűleg nekik sem jó, ha kifizettek egy számlát csak úgy. Van ugyanis könyvelés. Hogyan számolják el?
2021. febr. 11. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!