Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Jó laptop szerviz Pesten?

Jó laptop szerviz Pesten?

Figyelt kérdés
Egy Albacomp típusú gépről lenne szó, nem szeretném kontárokhoz vinni. Segítenétek? Tudtok ajánlani egy jó szervízt? Köszönöm előre is!
2010. aug. 17. 10:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem is Alba van ,a tiednek mi a baja ?
2010. aug. 17. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Szia!

Nagyon hamar túlmelegszik és szétkapcsol :S Szerintem a ventillátorral lehet gond, vagy csak poros. Én nem merem szétszerelni, műszaki analfabéta vagyok :/

2010. aug. 17. 11:43
 3/4 anonim ***** válasza:
Értem , a port kifújni belőle azt egy haver is megtudná Neked csinálni egy kis csavarhúzó kell csak hozzá és ez 10 perc alatt megvolna ,ha meg szervízbe viszed lehet ,hogy 3-4 napig is ott lesz.
2010. aug. 17. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
A doctorhouse.hu laptop szervizben ha telefonon bejelentkezel megvárható a tisztítás. (ha nem kell kiszedni az alaplapot a gépből a művelethez...)
2011. szept. 22. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!