Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan változtassam meg...

Hogyan változtassam meg Facebook-on a kapcsolati állapotom úgy hogy más ne lássa?

Figyelt kérdés

Tehát szeretném kitenni fb-ra a "kapcsolatban xy-vel" státuszt, viszont mindezt úgy, hogy ne jelenjen meg a hírfolyamban vagy az idővonalunkon, tehát csak a nyilvános adatokban legyen ott de ne legyen látható, hogy most raktuk ki hogy aztán lájkolhassák stb.


Ezt hogyan kell?



2021. febr. 21. 18:02
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Ennek mi értelme? A párod követeli, te meg nem akarod? :)
2021. febr. 21. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk úgy volt, hogy egyből posztot csinált róla a Facebook, de megoldottuk a poszt törlésével. :D
2021. febr. 21. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
34%
Ha más nem látja, akkor mi a francnak kell egyáltalán kitenni? 🤷‍♂️
2021. febr. 22. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
De látja más természetesen csak ne dobja ki a hírfolyamban, ennyi :D szerintem én érthetően leírtam, attól a profilban látható
2021. febr. 22. 09:21
 5/5 hellsing71 ***** válasza:
Valahogy úgy, hogy állítsd a kapcsolati állapotodat privátra, aztán írd át, aztán mehet vissza publikusba. Így a változáskor privát lesz, nem megy ki üzenet. Olyan üzenetet meg még nem láttam, hogy "XY publikussá tette a kapcsolati állapotát".
2022. máj. 17. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!