Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Meddig lehet frissíteni a...

Meddig lehet frissíteni a minecraftot az Xbox 360-on??

Figyelt kérdés
Nekem most 1.13-mas de nem tudom hogy lehet e tovább frissíteni. Aki válaszol annak előre is köszi.

2021. ápr. 15. 16:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha nem ajánl fel frissebb verziót, akkor szerinted meddig? Egy 5 éve nem supportált konzolon?
2021. ápr. 15. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Gondoltam hogy nem lehet de azért megkérdeztem.
2021. ápr. 16. 08:33
 3/7 A kérdező kommentje:

És usb-ről sem lehet berakni az új verziót??

Nincs Xbox live-om de van Xbox Live-os karakterem

És nincs semmi más fizetős dolgom.

2021. ápr. 16. 08:38
 4/7 anonim ***** válasza:
Ott már nem frissül és nem lehet sehol se frissíteni rá. Xbox 360 valamikor 7 éve élte virágkorát, azóta jöttek újabbak, tehát az elavult
2021. ápr. 16. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Valamilyen vízzel kapcsolatos frissítés volt az utolsó (Aquatic?). Nem lehet tovább frissíteni a játékot. Konzolon nem úgy működik, hogy csak úgy beleirkálhatsz programokba. A fő ok nemcsak az, hogy az Xbox 360 támogatása megszűnt, de az is, hogy már úgy is elég nehezen futott egy olyan régi gépen. A gép támogatásának megszűnése után is jöttek frissítések évekig. Egyszerűen elfogytak az erőforrások. Ugyanez volt a GTAVnél is. A 360as és PS3 verziókat abbahagyták, mert nem volt szabad memória a gépben.
2021. ápr. 17. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha elindítod a játékot miközben online van a gép akkor le kell frissítse a legújabbra amit még kiadtak 360ra.
2021. ápr. 17. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem ad ki többet de azért köszi
2021. ápr. 28. 14:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!