Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Star stable és Star shine CDt...

Star stable és Star shine CDt még érdekelné bárki is?

Figyelt kérdés
Megvan mindkét játékból a 4 rész. Így van összesen van 8 CDm. Teszteltem őket, hibátlanul futnak még mindig. Felnéztem Jófogásra, Veterára, Marketplacere de senki nem árul már ilyet. Lenne érdeklődő a 8 CD felé egyáltalán?
2021. jún. 3. 06:36
 1/6 anonim ***** válasza:
91%
Azt hiszem bedobhatod a műanyagokhoz a szelektívbe, de még ott sem biztos hogy kell bárkinek. Kínában nem tudom hogy újraindult-e már a hulladékfeldolgozás.
2021. jún. 3. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Sajnálom kukába dobni, mivel egész jó játékok amiket én is régen szerettem. Max majd családi körben valamelyik unokatesónak elajándékozom:)
2021. jún. 3. 07:20
 3/6 anonim ***** válasza:
Egyetértek az elsővel, senkit sem érdekelne.
2021. jún. 3. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én eladtam régi játék cd-ket 300 ft/db áron market placen.
2021. jún. 3. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
53%
#2 végülis ha újraírható cd-n vannak, akkor talán még érhetnek valamit.
2021. jún. 3. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Rakd fel, aztán meglátod, nem kerül semmibe. Nekem sem kéne, mert nem volt anno a gyerekkorom része, de az asszony pl elmondása szerint ronggyá játszotta őket annak idején. Ha nem lett volna piaca nem csináltak volna belőle 4 részt gondolom, aki anno lekalózkodta ma dolgozik, és sanszos hogy megvenné ha lenne rá lehetősége, csak hogy visszakapjon a gyerekkorából egy-egy pillanatot.
2021. jún. 3. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!