Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Acer laptopot lehet használni...

Acer laptopot lehet használni csak töltőről annak érdekében, hogy az akksi minél hosszabb életű legyen?

Figyelt kérdés
2010. aug. 26. 22:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Persze.
2010. aug. 26. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Arra gondoltál, hogy kiveszed az aksit és csak töltőről megy a gép? Elvileg ezt minden laptopnál lehet, de elvileg ha benne van aksi, akkor se lesz rövidebb az élettartam. Elvileg ha feltöltött az aksid, akkor automatikusan lekapcsol a töltés és nem kap több áramot. Több teszt is készült már ebben a témában, guglizz rá!
2010. aug. 26. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ne használd váltóáramról ha az aksi benne van mert elfüstöl..aztán ellentéte lesz mint amit szeretnél
2010. aug. 26. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Régebben az egyik gépemnél én is kiveszegettem az aksit, de ugyanúgy gyorsan tönkrement, úgyhogy szerintem felesleges macera.
2010. aug. 26. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem válóáramról szeretném használni,hanem a hozzá tartozó transzformátorról. Köszi mindenkinek az eddig leírt válaszokat és ha vannak még jó ötletek akkor jöhetnek tovább.
2010. aug. 26. 23:45
 6/7 anonim ***** válasza:
Második vagyok. A váltóáram az, ami a konnektorból jön. Tehát az adapteres és váltóáramos üzemmód ugyanaz. Én évek óta használom a laptopot úgy, hogy folyamatosan benne van az aksi és adapterről megy, mégis szinte alig romlott valamit az üzemideje. Aksiról csak utazáskor vagy a kertben használom.
2010. aug. 26. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

ez meg az én véleményem

A laptopot úgy használják az emberek ,hogy ha van konnektor akkor abba bedugják a töltő zsinórját.

Ha meg nincs a közelben konnektor akkor akkuról.

Az összes többi meg a bohóckodás kategória.

Tehát, van konnektor de mégis akkuról használom = bohóckodás.

Egy kicsit akkuzok egy kicsit töltöm = bohóckodás

Otthon konnektorról használom ,de kiveszem az akkut = bohóckodás

Föltöltöm az akkut és úgy beteszem a mélyhűtőbe = bohóckodás

stb, stb.

2010. aug. 27. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!