Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi történhetett a ps4-el?

Mi történhetett a ps4-el?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Amiutan vissza kaptam takaritasrol a gépet, azóta a kontroller a konzoltol max ilyen 40-50 cm távolságig működik. Ha távolabb megyek akkor késik a jel, illetve lecsatlakozik.

A masik, hogy be kapcsolom a ps-t, és kekrol fehérre vált a konzol lede, és ki kapcsol. Kell 4-5 alkalom mire be tudom rendesen kapcsolni,hogy ne kapcsoljon ki, de azután meg a kontroller nem jó ugye... 3 napja bohockodok vele, és már próbáltam mindent amit neten találtam. Legalabbis a kontrollerhez.



2021. aug. 7. 19:32
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
hívd fel azt aki kitakarította a gépet
2021. aug. 7. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem egy nagy dolog a takarítása, de ha egy önjelölt vagy épp kezdő szerelő csinálja nagyobb a kár mint a haszon... Én elvinném egy normál szervizbe
2021. aug. 9. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy sajnálok erre a gépre fizetni 20-30 ezret. Régi sima ps4, meg tudom jól, hogy vagyok olyan szerencsetlen, hogy mihelyst bekuldom, akkor azutan megtalalom a megoldást és feleslegesen nincs nálam hetekig... Eladni se tudnám jó pénzért, mert tiszta karc a teteje. Projektor rajta volt egy evig, és ahogy alligattam osszekarcolta. Egyik másik srácnak is pont takarítás után lett ilyen, hogy kb 50 centi hatotavba tudta használni kábel nélkül, de egy hét után jó lett neki. Kontroller elfelejtese, reset, stb és ezt csinalgatta folyamatosan,de nekem nem akar jó lenni. :(((
2021. aug. 9. 22:46
 4/7 A kérdező kommentje:
Csak akkor küldöm szervizbe ha muszáj. Megprobalok találni rá valami megoldást. :)
2021. aug. 9. 22:47
 5/7 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy valami nem lett jól összedugva és ezért vannak gondok.

Visszaadnám annak, aki tisztította, hogy rakja is rendbe.

Ha kontárhoz vitted, akkor mondjuk több kárt csinálhat, mint ami jelenleg van.


A karc könnyen orvosolható egy matricával.

2021. aug. 10. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 kov74 ***** válasza:
Ahogy írták a karcra király megoldás lehet a matrica lehet kapni 100féle van. Ha így reagál a kontrollered akkor ott nem szoftveres hiba lehet hanem valami nem jól vagy nem elég jól lett benne visszaillesztve. Én visszavinném az emberkéhez hogy nézze meg mit craftolt el persze véletlenül.
2021. szept. 5. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 kov74 ***** válasza:

De azért ezt is kipróbálhatod.

https://www.youtube.com/watch?v=8Z8XMGOxwq8

2021. szept. 5. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!