Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Összefüggés nélküli hiba -...

Összefüggés nélküli hiba - Mivel magyaráznátok?

Figyelt kérdés

Szétszedtem a laptop-om és kitisztítottam, majd elindítottam. Miután beléptem a szokott felhasználói fiókba, azt látom, hogy a NumLock aktiválódott, holott hozzá sem nyúltam. A belépést követően aktiválódott (megfigyeltem (plusz, ha nem lenne elegendő a megfigyelés, akkor a jelszavamban vannak olyan karakterek, melyek, amik számként jelennének meg, ha már ekkor be lenne kapcsolva). 2 program automatikusan el szokott indulni és az egyik az egy billentyűzet+egér fagyasztó program, ami azt tudja, hogy bizonyos billentyűkombinációval lehet csak feloldani. Amikor belépek, akkor van még 1-2 mp-em, míg ez a program elindul. Ekkor még a numlock-ot ki tudom kapcsolni, de ezután nem.

Tesztként beléptem egy másik felhasználómba, ahol nem indul el ez a program, és azt tapasztaltam, hogy numlock nem kapcsol be.

Na most még visszatérve ahhoz, hogy bejelentkezés után kikapcsolom a numlock-ot...tehát ebben az esetben nem indul el az a 2 program, ami el szokott indulni.

Szép bonyodalmas történet :)

Az operációs rendszert hagyjuk, hogy milyen, ne arra fogjátok.



2021. aug. 22. 15:01
 1/1 anonim ***** válasza:
???
2021. aug. 23. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!