Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Az öcsém daemont társított...

Az öcsém daemont társított egy exe. -hez és most egyik program sem megy? Mit lehet csinálni? Rendszer visszaállítani nem lehet mert az is exe, frissíteni sem lehet mert az is exe. Pls Help. Kössz.

Figyelt kérdés
2010. aug. 30. 18:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
csökkentett módban próbáltad?, esetleg a Daemon Tools eltávolítása után...?
2010. aug. 30. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Igen már próbáltam de semmmi, mivel töröltem a deamont, most nem tud vele mit kezdeni.. egyből bejön a program társítása. esetleg azt nem tudod, vagy valaki más hogy a windows tud-e társítani valamit az exékhez? és kössz a választ.
2010. aug. 30. 19:02
 3/13 anonim ***** válasza:

dupla klikk az exe fájlnéven,

vagy: jobb klikk ez exe fájlnéven és Futtatás...

2010. aug. 30. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Társítsd a cmd.exe-vel. Akkor elindul a parancsor, és onnan bármilyen exe-t eltudsz indítani.

Start menü > Kellékek > Parancssor


[link]

2010. aug. 30. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat. de még mindíg semmi, és elfelejtettem mondani hogy win7-em van-.
2010. aug. 30. 20:29
 6/13 anonim ***** válasza:

ha van net kapcsolatod, a helyedben biztosan lefuttatnám ezt a progit, Win7-re is jó:

[link]

(gyanús, hogy nem fertöződtek-e? az exe fájlok, ha egyik sem reagál még a DOS parancsból indítva sem)

2010. aug. 30. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Start menü / Vezérlőpult / Alapértelmezett programok / Fájltípus vagy protokoll társítása.../

Aztán gőzöm nincs. :)

De ha innen nem, akkor sehonnan.


Egyáltalán hogyan lehet, .exe fájlt társítani?

2010. aug. 30. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Hát igen,ahhoz már tudás kell,mivel nincs a helyi menüjében a Társítás.....:)
2010. aug. 30. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

egy -Windows Javító telepítés- vszínűleg megoldja a problémát, a meglévő programok, dokumentumok elvesztésének kockázata nélkül!

[link]

[link]

[link]

2010. szept. 1. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
kössz a választ de nekem winfos 7em van.:D és annak nem indul az újra telepítője sem... márpróbáltam mindenhonnan.. szerintem linuxal fogom formázni a gépet:D
2010. szept. 4. 10:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!