Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi történt a csempékkel?...

Mi történt a csempékkel? Firefoxa régen le lehetett tölteni kiegészítőt, mely segítségével a kedvenc oldalakat csempékbe lehetett rendezni, ill. saját hátteret is lehetett beállítani a csempékhez.

Figyelt kérdés

2021. szept. 13. 14:25
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:

Folyt.

Frissítettem a firefoxot, aminek az lett az eredménye, hogy összementek a csempék, nagyságot sehol nem lehetett beállítani. Úgy gondoltam, hogy visszaállítom a gépet korábbi időpontra, ami sikerült is, de a csempék végleg eltűntek, csak ez a firefox által kínált van, de itt se tetszés szerinti sort és oszlopot, se hátteret nem lehet beállítani, szóval nem tetszik. Nem tudom a régit honnan töltöttem le, mert a kiegészítő keresésénél nem találom. Van valakinek ötlete, hogy honnan lehet letölteni, vagy a firefox megszüntette ennek lehetőségét?

2021. szept. 13. 14:29
 2/16 anonim ***** válasza:
51%

Hát kérdező, a régi verziószámát tudod? Igazából, a régi-t kell telepíteni, miután

%Appdata%\Roaming\Mozilla

%Appdata%\local\Mozilla


Ezekről biztonsági mentést csináltál, amint felraktad a régi-t


About:profiles

Ott lesz a régi profilod, minden beállítással.


Bár szerintem a 79.0-s az ami kell neked


[link]

2021. szept. 13. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
82-es a régi, ebből frissítettem és erre is állt vissza a rendszer visszaállításakor. Az a baj, hogy nagyon régen volt már olyan, hogy régit raktam vissza valamiért, de amint visszaraktam, már frissítette újra. Azt beállítani, hogy csak az engedélyezésre frissítsen csak akkor lehet, ha már a legújabb van. Ezért sem frissült eddig.
2021. szept. 13. 14:41
 4/16 anonim ***** válasza:
51%

Nem, ez tévedés. Ki lehet kapcsolni, az automatikus frissítést


[link]


Itt egy fájl-t kell átírni csak, próbáld meg, működni fog. Nekem se frissít a firefox magától, a módszer miatt.

2021. szept. 13. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
51%
Ha elakadsz szívesen segítek.
2021. szept. 13. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 Szirty ***** válasza:
Ez hasznos de sajna az újakat nem lehet így "meghágni" :-/
2021. szept. 13. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
51%

Dehogynem :D Mindenre van megoldás, erre is:


[link]


Elég, ha kitöröljük a háttér frissítési szolgaltátást, ez a 90-es verziónál is működik.

2021. szept. 13. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Szirty ***** válasza:

Ezt már én is megtaláltam, nem frissít ugyan, de folyamatosan nélkül zaklat a felugró ablakkal hogy frissítés érhető el.


"Use a background service to install updates" opció pedig nincs a general beállítások között.

2021. szept. 13. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Akkor a következő módszer:

regedit:


HKEY_Local_Machine\Software\Policies\Mozilla\Firefox


Új dupla szó (32-bit)


DisableAppUpdate


Értéke 1


Decimális


És, ezt fogja kiírni: [link]

2021. szept. 13. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Szirty ***** válasza:

Szia MoneTaliMonolis!


Köszönöm a tippet! A 89-es 64 bit FF-nál használt (Win7 alatt).

A86.0 64 bit FF-ot sajnos nem érdekli (egy másik gépen)

2021. szept. 13. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!