Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Más is utálja azokat, akik...

Más is utálja azokat, akik letöltenek egy torrentet, aztán nem töltik fel és meghal a torrent?

Figyelt kérdés
én gyűlölöm azokat!
2010. aug. 31. 15:21
 1/10 anonim ***** válasza:
Igen, főleg akkor, ha valami fontos lett volna. Mondjuk piratebayen én nem szoktam visszatölteni, csak zárton, de onnan meg magyarokat szedek, ha kell.
2010. aug. 31. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Azokat utálom, akik Piratebay-en nem töltenek vissza. Az ilyenek lesz*rnak másokat, csak akkor seedelnek, ha meg vannak fenyegetve kizárással a rossz arány miatt.
2010. aug. 31. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
én csak akkor nem seedelek,ha nagyon sok helyet foglal az a valami és pendrive-ra kell átraknom,dehát akkor persze,hogy nem tudok seedelni!ja meg abban az esetben ha amcsinak kell,akkor annak nem töltöm fel(abban az esetben ha csak amerikai akarja leszedni)
2010. szept. 2. 16:39
 4/10 anonim válasza:
Elég jó feltöltési sebességemnek köszönhetően a zárt trackereken addig maradok seedben, ameddig maga a letöltött anyag megvan. Nyilt trackereken általában 8-10-es arányig seedben szoktam maradni.
2010. szept. 2. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Na ez az amerikais dolog elég egy hülyeség...
2010. szept. 2. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
nem szeretem a nagyképű amcsi pofájukat!majd szépen leszedi máshonnan,haha!
2010. szept. 2. 17:40
 7/10 anonim ***** válasza:

A torrentezés lényege, kapni és visszaadni. Ezt tartsd szem előtt mikor egy letöltést elkezdesz. Itt - és a világon mindenütt - a torrentezők jelképesen megköszönik a feltöltők fáradozását és pedig úgy, hogy 100%-ban visszaosztják amit letölt!


Én ezt az elvet vallom, mindegy, hogy nyílt vagy zárt oldal.

2010. szept. 2. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Amcsik között is van egy halom értelmes és ugyanakkor igen csóró ember. Csak ezért nem lövök ki amerikai peert.
2010. szept. 2. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hát igen, irigy a magyar ember ;D
2010. szept. 2. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
nem szeretem az amcsikat,de most nem ez a lényeg,nem ez volt a kérdés!csak utálom,akik nem seedelnek-
2010. szept. 4. 12:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!