Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ha egy olyan alkalmazást...

Ha egy olyan alkalmazást használok ami elvileg elrejti, ha valaki instagran sztoriját nézem, (az az kb. stalkolom) attól még a felhasználó láthatja, hogy én megnézten a sztoriját? Pl egy másik ilyen alkalmazás kijelezheti neki?

Figyelt kérdés

Az érdekelne, hogy ha egy ilyen alkalmazást használok sztorik csekkolgatásához, mert nem akarom, hogy az illető tudja, hogy nézem, ebben mennyire lehet megbízni?

Mert az ilyen alkalmazásokon belül van olyan lehetőség is, hogy meg tudom nézni, hogy ki "stalkol". Szóval ha az illetőnek is van ilyen alkalmazása, akkor abban az alkalmazásban és megjelenek egy olyan személyként, aki stalkolja?

Lehet, hogy zavarosan fogalmaztam, ezért elnézést kérek, de már egy ideje furdal ez a kérdés, és fontos is lenne számomra, mert feleslegesen nem fáradnék azzal, hogy elrejtsem magam, ha amúgy kamu az egész!


A válaszokat előre is köszönöm!



2021. szept. 26. 19:11
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!