Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ez a kérdés a vérbeli Minecraf...

Ez a kérdés a vérbeli Minecraft játékosokhoz szólna. Milyen MC szerver fajtából van Magyarországon hiány? Milyen fajta szerveren játszanátok szívesen a barátaitokkal?

Figyelt kérdés

Természetesen minőségi módon létrehozzunk a szervet ha van rá igény.

Hiány szervereket keresünk! :)



2021. nov. 2. 20:12
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én anno olyat nehezen találtam, ahol van keepinventory, pedig szervereken szerintem az sokaknak tetszene. Ja és 1.17 lehetőleg, minél kevesebb buggal (creepercrafthoz hasonló szerintem tök jó lenne, csak az anno nagyon laggolt :c)
2021. nov. 2. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Régen volt a minepolis, még 1.8-ban.Imádtam a minigameket, mint a Build battle, Pixel painter, Hide and seek, Hot potato, Murder mystery, Splegg, meg volt egy menória játék ahol építményeket kellett lemásolni. Ilyen magyar szerver tudtommal már nincs, amit írtam az meg rég megszűnt.
2021. nov. 2. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Gofrisütő ***** válasza:
100%
Valamilyen várháborús félhardcore, mint a last life nevű privát szerver. A koncepciója nagyon tetszett. (Nem copy pasteről beszélek, hanem az a stílus, hogy limitált élet miatt titkos vagy csapdákkal védett bázisra van szükséged, az nagyon tetszene egy magyar szerver formájában.)
2021. nov. 2. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

hypixel skyblock

jó, mondjuk nem ismerem a magyar szervereket

a sima skyblockhoz képest ez kicsit olyan mmo érzést kelt, ami sajna rossz irányba ment az utolsó 1 évben

2021. nov. 3. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
FMC-nek van BuildBattle-je viszont teljesen halott kb. 0 játékossal fut. Ez az egyedi minigame-es részről is elmondható hogy amint elment a hype szinte meghalt. Az ottani Murderen lehet játszogatni sokszor nem csúcs időszakban is, de egy idő után ugyan azok a pályák unalmassá válnak
2021. nov. 3. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Jó lenne jó magyar bedwars, és magyar build battle. Bár ha aktív is lenne az, aki jelenleg van... :(
2021. nov. 3. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, mind nagyon hasznosak!
2021. nov. 4. 17:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!