Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért nem listázzák a hasnló...

Miért nem listázzák a hasnló játékok közé, ha hasonló?

Figyelt kérdés

Beírtam, hogy játékok mint a Skyrim (angolul). Mert szeretem az olyan játékokat. Kilistázott egy rakás játékot, de miért nincs köztük a Gothic sorozat, vagy a Risen, pedeig cakkra-pakkra olyan stílusú mint az Elder Scrolls, itt is egy képzeletbeli nyitott világ, fejlődni, erősödni kell, harcolni, élelmet gyülyteni, megdolgozni a pénzért, vannak trollok, orkok stb.

Vagy, hogy "rpg games" vagy "best rpg games for PC". Nekem ott kiadja ez elder scrollst, a witchert meg sokmindent, de a Risent vagy a Gothicot miért a búbánatba nem találom sehol a találatok között?? Bedig a gothic ott kéne legyen a listában...



2022. jan. 3. 17:21
 1/2 anonim ***** válasza:
szubjektív listák, ahány oldal annyi változat.
2022. jan. 3. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

több oldalt néztem már meg, de a Gothicot sehol sem listázzák. Beírom, hogy legjobb első nézetes szerepjátékok, vagy legjobb nyitott világu szerepjátékok, de sehol sem láttam.

Már csak azért is érdekel, mert ha kijátszottam az Elder Scrollst, rákeresek, hogy hasonlo témáju játékok, de semmi Gothic. Így abban a tudatban vagyok, hogy nem is létezik, (ahogy a Risen sem). Pedig nagyon is léteznek, és fasza játékok, helyettük ilyen felső nézetes játékokat dob ki találatnak, amiket ugy látod pl: az Age of Empirest, vagy a Warcraftot.

2022. jan. 3. 17:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!