Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért nem akar működni?...

Jozsoo kérdése:

Miért nem akar működni? Olvastam, hogy az ssd kímélése céljából a böngésző gyorsítótárát célszerű áthelyezni egy a ram-on létrehozott meghajtóba. Mindent a leírtaknak megfelelően csináltam de az alkalmaz gombra kattintva nem fogadta el a változást.

Figyelt kérdés
A meghajtó elkészült, O betűjellel. A továbbiakat ez szerint csináltam: kattintsunk a Chrome vagy Opera parancsikonjára az Asztalon jobb gombbal, válasszuk a Tulajdonságokat, majd a Cél mezőben a végére biggyesszük ezt hozzá:--disk-cache-dir="<RAM meghajtó betűjele>" --disk-cache-size=<meghajtó mérete bájtban> Mi lehet ami nem jó?
2022. febr. 7. 11:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hogyan csináltad meg a meghajtót a RAM-ba? Fájlkezelővel tudsz rá írni?
2022. febr. 7. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
A "softperfect ramdisk" programmal. Igen, készítettem egy új mappát és benne egy szöveges fájlt, persze csak próbaképpen, hogy tudjak a kérdésedre válaszolni.
2022. febr. 7. 11:33
 3/11 anonim ***** válasza:

És amúgy honnan tudod, hogy nem működik?

A --disk-cache-size-ban ne a meghajtó méretét add meg, hanem annál kisebb értéket.

2022. febr. 7. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Onnan, hogy az alkalmaz gombra kattintás után mindig azt írja ki, hogy az elérési út nem megfelelő vagy érvénytelen!
2022. febr. 7. 11:48
 5/11 anonim ***** válasza:

Ekkora marhaságot. A ram-ba ir ezentúl de a kevesebb ram miatt swappel a Windows és pontosan ugyanannyit ír. 7000 Ft egy SSD, azt ki tudja készíteni 10-12 év alatt , de így lehet hogy 14 év lesz, ezáltal nem 53ft per hó lesz az SSD elhasznalodasa hanem 35.

18 forintert havonta érdemes szivatni magunkat hisz 2 évente egy alap mekis sajtburger majdnem osszejohet, lesz ám lakoma.

2022. febr. 7. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Engem csak az érdekelne, hogy mi a hiba a fenti leírásban, miért nem úgy történik a folyamat ahogy kellene!
2022. febr. 7. 11:58
 7/11 anonim ***** válasza:
Másold le ide, pontosan hogyan adtad meg az útvonalat!
2022. febr. 7. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

"Olvastam, hogy az ssd kímélése céljából a böngésző gyorsítótárát célszerű áthelyezni"


Nem kell már azokat kímélgetni.

Régi elavult cikk volt, vagy hanyagold azt a forrást..

2022. febr. 7. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

7/8-nak:--disk-cache-dir="<O:/>" --disk-cache-size=<2104000000>

8/8-nak: Egészen biztos, hogy igazad van, csak szeretek kísérletezgetni, mert mindig tanul valamit az ember.

2022. febr. 7. 13:45
 10/11 A kérdező kommentje:
Bocsi, nem 7/8, hanem 7/9 és 8/9!
2022. febr. 7. 13:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!