Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ha Külföldön vásárolok egy...

Belanusi78 kérdése:

Ha Külföldön vásárolok egy Windows 10 operációs rendszert ami Angol vagy Német, és azt Telepítem fel a Laptopomra, azt Tudom Magyarosítani? Mint bill. kiosztás, nyelv stb.?

Figyelt kérdés

2022. febr. 15. 15:54
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nyelvet lehet váltani, ahhoz elég egy Windows update, ahogy a billentyűzet-kiosztás nyelvénél is a szoftveres beállítás számít, nem az hogy mi van a fizikai billentyűre matricázva. Önmagában egy Windows telepítőben vagy a hozzá tartozó támogatásban ott van az összes többi elérhető nyelv is, függetlenül attól hogy mi a telepítőállomány alapértelmezett nyelve.
2022. febr. 15. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha lemezes verziót veszel, azt tudod magyarosítani, de elvétve marad benne egypár eredeti szöveg. Némettel jártam így.

Ha kulcsot veszel, ahhoz pedig simán jó a magyar verzió az MS oldaláról, csak a verzió stimmeljen (home/pro):

[link]

2022. febr. 15. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Windows telepítő lemezt már nem hiszem, hogy lehet vásárolni. Én az elmúlt kb. 5 évben mindig csak kódokat vettem telepítés előtt, a telepítőt netről szedtem le és raktam rá Pendrive-ra. Szóval jó eséllyel te is csak egy kódot fogsz kapni. Olyan nyelvű lesz a feltelepített Windows, amilyen a beszerzett telepítőn van.
2022. febr. 15. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha van kulcsod akkor a hivatalos oldalról olyan nyelvet töltesz le amilyet akarsz. :)

A kulcs az minden nyelvű verzióhoz alkalmas.

2022. febr. 15. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Dongaben ***** válasza:
Igen. Elvileg a nyelvi csomag, az ingyenesen letölthető a Microsoft oldaláról.
2022. febr. 15. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!