Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Tudnátok mondani működő...

Tudnátok mondani működő programot ami megtudja találni van-e ugyan olyan fájl vagy mappa a meghajtón?

Figyelt kérdés
Van egy mappám rengeteg filmmel, sorozattal, animével, több meghajtóról ollóztam össze egy mappába, és tuti van ugyan olyan fájl, max talán a verzió tér el, ezek közül akarom törölni ami duplán van.

2022. ápr. 16. 19:12
 1/8 anonim ***** válasza:

Huh, konkrétan azt tudom mondani hogy keress rá "Duplicate files finder" programra és töltsd le megbízható helyről.

Akár Total Commander is megkeresi neked a fájl-duplikátumokat...

2022. ápr. 16. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
2022. ápr. 16. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
egyik se működik normálisan, igaz talál hasonló fájlokat, de hogy pl van egy [subsplease].attack.on.titan és egy [HH].attack.on.titan verziójú videó fájlom, már nem képes össze vetni a hasonlóságot
2022. ápr. 17. 08:16
 4/8 anonim ***** válasza:

Nincs opció, hogy " ha név eltér akkor is hasonlítsa össze"?

[link]

2022. ápr. 17. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
például az fslint un. hash értéket rendel minden fájlhoz. Teljesen mindegy, hogy mi a neve, a mentés dátuma vagy a helye. A tartalmához számol egy azonositót és ezeket az azonositókat veti össze. Azonosság esetén duplikációt jelöl.
2022. ápr. 17. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszi ez a sourceforce-os linken levő rendesen megtalálja, jónak tűnik köszönöm
2022. ápr. 17. 12:46
 7/8 A kérdező kommentje:
úgy látom elhamarkodott döntés volt:D egyes kiterjesztést egyszerűen figyelmen kívül hagy
2022. ápr. 17. 13:34
 8/8 anonim ***** válasza:

Sajnálom, én a parancssori verziót sok évig használtam és az mindenegyes fájlt beolvasott, összehasonlított a másikkal, sajnálom hogy nem sikerült. :(

Total Commander ingyenes változata is megkeresi, Alt-F7 azt hiszem amivel elő tudod hívni azt az ablakot.

2022. ápr. 17. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!