Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Milyen laptopot érdemes vennem?

Milyen laptopot érdemes vennem?

Figyelt kérdés

a lényeg, hogy nem annyira értek a gépekhez, mint kellene most, ezért írom ki, hogy hátha tud valaki itt segíteni.

laptopot szeretnék venni, és ezek a szempontok:

- ár: nagyon max 250.000, de az lenne a legjobb, ha 200.000 körül lenne

- mindennapi használatra venném, az általános használaton kívül, egyetlen játék van, amivel játszok, az pedig a minecraft; magyarán legyen strapabíró ezzel kapcsolatban

- ezen kívül csak alap dolgok, hogy háttérvilágítás legyen a billentyűzetben, stb.


jobban preferálom az asus termékeket (sokáig úgy volt, hogy vivobook-ot veszek), de mindenre kíváncsi vagyok


köszönöm a segítséget!



2022. máj. 5. 11:25
 1/7 anonim ***** válasza:
44%

Annyiért már kaphatsz erre


DE ! qrvára nem alap dolog a billentyűzet világítás sem, sőt, engem pl. kimondottan zavar és feleslegesnek tartom... hát még azt, hogy hányféle színnel világítson (igen, vakon gépelek tök sötétben is)

2022. máj. 5. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
én sokszor este használom a gépet, és nekem jól jönne egy kis világítás. sajnos vakon meg nem tudok írni 🤷
2022. máj. 5. 12:35
 3/7 anonim ***** válasza:

az egyéni problémádtól, vagy igényedtől még nem alap a billentyűzet háttérvilágítás a laptopokban, amit kb zárójelben írtál, mintha természetes volna


(és még mi lenne természetes, vagy igény? ami nem található meg mindegyik gépben? - mint a háttérvilágítás, vagy az rj45 aljzat, vagy az optikai meghajtó, vagy a sok-sok db 3.x -es usb, vagy a kártyaolvasó, vagy az ujjlenyomat érzékelő, vagy a kávéfőző... ?)

2022. máj. 5. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
igazad van, bocsánat, hogy kimertem írni egy kérdést ;)
2022. máj. 5. 22:08
 5/7 anonim ***** válasza:
Hiába nem fogtad fel, hogy arra utaltam, hogy a billentyűzet világítás nem alap dolog, csak a fejedben, meg arra, hogy hátha körvonalazódik, hogy milyen igényeid vannak. De leszrom.... ne ezt lássad, hanem a fentin kattogva torzítottan értelmezzed... nem tudom érted-e, láthatólag nem, azt sem, hogy 12 éves vagy, vagy 2x annyi és úgy veszel számítógépet a minecraftra...
2022. máj. 6. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Most ez a legjobb ár-érték arányú Asus, ilyen 160ezer Ft körüli áron messze a legerősebb gép a piacon:

[link]


Erős processzor, 512 GB m.2 SSD tárhely, 8 GB Ram (ha kevés bővítheted 16 GB-ra), az egyik legerősebb processzorba integrált Vega grafikus chip, mellyel pár éves játékok akár közepes grafikán is játszhatóak, sok mostani cím is elfut lowon, 10+ éves játékok pedig max grafikán 1080Pben.

2022. máj. 10. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez utóbbi laptop ráadásul háttérvilágításos billentyűzetű, ami szintén ritka feature ennyi pénzért.
2022. máj. 10. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!