Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » "Megosztás tévén" funkciót ki...

"Megosztás tévén" funkciót ki lehet kapcsolni?

Figyelt kérdés

Arra gondolok pontosabban hogy ezt a funkciót ne is ajánlja fel.

Youtube videót ha nézek véletlenül rányomtam (elaludtam :)) és más tévéjére megy a videó.

Le lehet ezt a funkciót tiltani, törölni hogy lehetőség se legyen ilyen véletlenekre?



2022. jún. 2. 19:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia kérdező, lehetséges, hogy igen, de először is, had kérdezzem meg számítógépről nézed a youtube-ot, vagy telefonról (Android vagy Iphone?
2022. jún. 2. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Helló

Mindkettőn szoktam youtubozni, de android telefonon akarom ezt a funkciót kikapcsolni.

2022. jún. 2. 20:39
 3/4 anonim ***** válasza:

Rendben, nem lehet, hogy a ChromeCast-ra gondolsz?


Bár találtam egy oldalt, ott viszont rootolni kell hozzá az eszköz-t, de ha esetleg addig, lecsatlakoztatod a tv-ről a telefon-t? Az volna a megoldás.

2022. jún. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

A t-home-nak van beltéri egysége, ilyen androidos valami, mint valami "tévé okosító" annak tudnám nevezni. Tudok rajta youtubot is nézni, van google play, google filmek, stb. Wifin keresztül küldi gondolom, ha telefonon nézek youtube videót és véletlen rányomok a megosztás gombra, küldi a tvre. Ettől akarok megszabadulni.

Ez a chromecastot életembe nem hallottam, rágooglezok, de nem ismerős.

2022. jún. 3. 07:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!