Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mennyi időt kell várni egy...

Mennyi időt kell várni egy MacBook-ra?

Figyelt kérdés
Több mint 13 hete rendeltem egy 16”-os MacBook pro M1 Maxot az Istyle üzletében. Hívtam őket már többször is és semmi információt nem tudnak mondani. Valakinek van esetleg tapasztalata, hogy mennyi idő alatt jönnek meg ezek a gépek ? Sajnos nekem már szükségem lenne ra a munka miatt és már kezdek türelmetlen lenni. Előre is köszönöm a valaszaitokat

2022. jún. 5. 18:52
 1/10 anonim ***** válasza:
69%

13 hete? Bakker ha nincs készleten helyben akkor felülsz a Railjetre és 3 órával később megveszed Bécsben :D


Ha nem fizettél akkor mondd vissza a rendelést és vásárolj ott ahol van készleten.

2022. jún. 5. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
83%

Sajnos manapság ilyen ez.


Egy munkaállomásra vagy bármilyen cégek számára rendelt konfigurációra olyan 8-14 hetet kell várni. Dellnél, HP-nál is ez van..


Sőt mondok egy viccesebbet!


Aruba switch-re az egyik helyen nem 13 hetet, hanem 7-9 hónapot írtak. :D

2022. jún. 5. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
83%

Mondjuk érdekes amúgy, mert jelenleg az Apple hivatalos szállítási ideje, ha most rendelnéd meg: "Szállítás: 7-9 hét."


Ami szintén sok, de mégsem 13.


Egyébként hidd el, hogy nekik is azaz érdekük, hogy értékesítsenek és nem direkt szivatnak téged, hogy ne tudj dolgozni. Sajnos sok esetben a nagykereskedések felé is dobálják vissza a gyártók a rendeléseket vagy a megrendelt 150 darab helyet csak 30 darab jön egy termékből és egyéb ilyen finomságok. Annyi ilyennel találkoztam már, hogy azt elmondani sem lehet. Rendeltem én már sok olyan dolgot ami igazából nem volt az Európai 2 fő disztribútornál sem és először úgy volt, hogy majd Január eleje, azán igazából majd Február közepe és végül Március végén jött meg.. (December elején leadott rendelésem.)

2022. jún. 5. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
86%

Nekem augusztus első két hetére ígéri az Apple Store app akárhogy konfigolom a gépet.

Sajnos az iStyleról olvastam már több hasonló problémát is. Főleg CTO gépek esetén.

2022. jún. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
95%

1


Ha kiadok egy halom pénzt egy eszközre, akkor legyen magyar billentyűzetes, ez tök alap. Persze, lehet matricázgatni, de ne már…

2022. jún. 9. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
5, +1.
2022. jún. 10. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%

Lehet abban is cserélni a billentyűzetet és nem vészesen nagy tétel a laptop árához képest és ha ezt bevállalja a user akkor nem kell 13 hetet várni egy laptopra ami akkor kritikus ha nem nyálverésre kellene a Macbook Pro M1 Max hanem munkára.


Van akinek ez nem opció, ezt is megértem. Én biztos nem várnék 14 hetet csak a billentyűzet miatt-de ez én vagyok.

2022. jún. 10. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
És ha a bécsi boltban sincs raktáron olyan CTO gép amit szeretne akkor mi legyen? :DD
2022. jún. 10. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az első válaszomnál megnéztem néhány osztrák oldalon és volt olyan bolt ahol volt készleten. Igaz az a héten volt, nem 13 hete :D
2022. jún. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

#7 ja, csak a gyári gari veszik el, ha házilag barkácsolja.

Ha meg márkaszervízben, úgy aranyárban van.

2022. júl. 13. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!