Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Be lehet lépni egy Google...

Be lehet lépni egy Google fiókba telefonszám vagy másodlagos email nélkül?

Figyelt kérdés
Röviden. Véletlenül kijelentkeztek, nem tudják a jelszót. 20 percig call centert játszottam velük, de nem mentünk semmire. Nem tudják, hogy van-e másodlagos email vagy telefonszám, de őket ismerve nincs.

2022. jún. 8. 13:46
 1/10 anonim ***** válasza:
91%
Persze. A jelszóemlékeztető, illetve a 2fa beállításánál kapott backup kódok erre valók.
2022. jún. 8. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem, hogy csak azon az egy laptopon volt használva az email, így nincs másik eszköz se, amin be van jelentkezve.
2022. jún. 8. 13:47
 3/10 anonim ***** válasza:
Ok, és? Ez mind független az eszközöktől.
2022. jún. 8. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Ez egy 60 feletti pár. Nekik nincs egyik se. Mert f*szság és nem engedték beállítani.
2022. jún. 8. 14:10
 5/10 anonim ***** válasza:
Akkor így jártak.
2022. jún. 8. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Király.
2022. jún. 8. 14:31
 7/10 anonim ***** válasza:
65%
Véletlenül kérdező, más böngészőből, telefonból, nem voltatok belépve? Az lehet a megoldás erre a problémára.
2022. jún. 8. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
#2 kommentet olvasd el.
2022. jún. 8. 15:09
 9/10 anonim ***** válasza:
65%
Elolvastam, és tudom mit írtál, de más lehetőség sajnos nincs, hogy vissza tudjuk hozni, ha csak, a laptop nem rögzíti a billentyűleütéseidet, és írja ki fájlba.
2022. jún. 8. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Végül is mint kiderült le volt írva nekik és be tudtunk lépni. (Nem használták a nagybetűket.) De a másodlagos e-mailnek is az a gmail volt beállítva, amibe próbáltak belépni, szóval falba akartam verni a fejemet.

De megoldódott, beállítottam a 2fa azonosítást. Köszönöm nektek is.

2022. jún. 8. 15:44

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!