Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan adjam vissza a kölcsönk...

Hogyan adjam vissza a kölcsönkapott laptopot? Hogy személyen dolog ne maradjon rajta?

Figyelt kérdés
Gondolom ki kell jelentkezni a microsoft fiókomból, ezt szerintem meg is tettem, mert felajánlja, hogy jelentkezzek be. De ugyanakkor írja az emailcímem+ ugyan az a háttér mint a saját gépemen, bizonyos adataim megmaradtak. Mit tegyek? Nem találtam olyan funkciót, ami minden személyes, a Microsoft fiókomhoz kapcsolódó dolgot letöröl. Csak olyat találtam, hogy a windowst újrarakja.

#számítógép #Microsoft fiók #laptop #kijelentkezés végleg
2022. júl. 4. 07:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha nem tudsz gyorsabb módot, mindent törölj le ami személyes.
2022. júl. 4. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Milyen formaban kaptad meg, es hogy kerik vissza?

Mert biztonsagi szempontbol teljes adattarolo formazas kell, nem csak sima ujratelepites.

2022. júl. 4. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
100%

szemelyes adatokat torlod

vagy fiokot torlod


ha annyira veszes akkor megfelepo progi kell ami teljesen letisztitja hogy vissza se lehessen allitani semmit

2022. júl. 4. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Valószínűleg aki kölcsön adta azzal jó kapcsolatod van és nem azzal fog foglalkozni, hogy minimális adatokat felhasználva meg hackelje a te windows fiókodat.
2022. júl. 5. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Úgy, ahogy kaptad.
2022. júl. 5. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Oke!találtam egy olyat, hogy a windows újratelepitése, személyes adatok nélkül. Elindítottam, de a telepítés egy pontján kéri, hogy jelentkezzek be xD na mondom ok, ilyen állapotban kikapcsoltamy majd a tulaj befejezi a telepítést. Amúgy a munkáltatómtol kaptam, nyilván úgy akarom visszaadni, ahogy kaptam.
2022. júl. 6. 00:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!