Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » IPhone felhasználók, tinha...

IPhone felhasználók, tinha Facebookon engedélykérést kaptok, látjátok az értesítési sávban mit írt az illető, vagy csak azt hogy xy.uzenetet szeretne küldeni??

Figyelt kérdés
2022. aug. 13. 20:33
 1/4 A kérdező kommentje:

Azt tudom hogy Android mobilnál, annyit ír ki, hogy xy. üzenetet szeretne küldeni neked, ennyi jelenik meg az értesítési sávban. Konkrétan az üzenet nem látszik, csak akkor, ha belép az ember Facebookon az üzenet engedélykérések-be.


De kérdés, iOS rendszeren is ugyan így van ez?!

2022. aug. 16. 12:51
 2/4 anonim ***** válasza:
58%
Nekem messengerben az engedélykérésekben látszik, hogy az illető mit írt. Sőt, ha rányomok el is tudom olvasni és ha nem fogadom el akkor azt se látja, hogy elolvastam.
2022. aug. 17. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Én azt értem, de én most nem arról beszélek amikor valaki konkrétan Facebookon az üzenet engedélykérés mappába bemegy.


Én arról beszélek amikor fent a telefon értesítési sávjában jön egy üzenet hogy például Kis Pista üzenetet szeretne küldeni neked na akkor csak azt látjátok ti iPhone felhasználók hogy kispista üzenetet szeretne küldeni nektek vagy konkrétan már ott az értesítési sávban látjátok az üzenet tartalmát is??!

2022. aug. 17. 16:22
 4/4 anonim ***** válasza:
Én semmilyen értesítést nem kapok, ha az üzenet az engedélykérésekbe landol. Csak akkor veszem észre, ha megnyitom a messengert es bal felül a képem alatt egy kis piros számot mutat, az üzenetek számától függően.
2022. aug. 17. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!