Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Melyik a jobb? XboX, számítógé...

Melyik a jobb? XboX, számítógép vagy Play Station (1,2,3)?

Figyelt kérdés
2008. dec. 21. 20:05
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Milyen szempontból?

A PC univerzális, míg a konzolok inkább csak játékra vannak kihegyezve. A PC-t folyamatosan fejleszteni kell, konzolt elég 4-5 évente venni. A legtöbb játék PS2-re van (ugyebár PSX+PS2), viszont elég elavult. PS3-nak van a legerősebb vasa, viszont az a legdrágább is, és a most kapható verziók nem boldogulnak a PS2 játékokkal. Az XBox egész olcsó, viszont kevesebbet tud a többinél. Viszont valamivel több játék van rá, mint PS3-ra.

Ha ez is szempont: PC, XBox, PS2 törve van, PS3 nincs.

2008. dec. 21. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
82%

ha a játék a fontos: ps3 (legszebb grafika)

ha az ár: x360

ha a használhatóság: pc


ha sok pénzed van vehetsz félmillióért gépet, ha okosan akarsz vásárolni, akkor jobban megéri egy 50k körüli gépkonfig + monitor és egy x360 + hd tv.

2008. dec. 21. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
82%
Ha játszani akarsz akkor konzol! De ha többet akarsz, mint csak játszani, akkor PC. A konzolok azért jók h nem kell őket fejlesztgetni, és nem szaggatnak rajta a játékok sem.
2008. dec. 21. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
81%
Háát, azért a szaggatásról én tudnék mesélni :(
2008. dec. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
94%

Mármint ugye mindhárom számítógép.

PC-t azért érdemes venni, mert univerzális: a másik kettővel csak játszani tudsz, és csak a gyári szoftvereket.

PC-re ma már gyakorlatilag minden van.

2008. dec. 21. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
50%

A Pc-vel az a gond, hogy egyre kevesebb játék jön ki rá, de a legtöbb valamilyen konzol (általában x360) átirat, amit nem mindig sikerül jól megcsinálni és ez a tendencia csak növekedni és gyorsulni fog, mert kevesebb benne az üzlet, mivel mindenki letölti. A másik, hogy a PC-t évente fejleszteni kell, ha mást nem, több memóriát kell venni, vagy videókártyát cserélni stb. Ha veszel egy tök új gépet, szerintem mindennel együtt nem nagyon lehet megúszni 150ből. Ehhez képest PS3 van már 90ért. Ha játékra kell, akkor én mindenképp konzolt ajánlok, hogy melyiket, azt mindenkinek saját igényei szerint kell eldöntenie, mindegyiknek vannak előnyei hátrányai a másikkal szemben, viszont ami tény, hogy nem kell fosni, hogy vajon elindul-e a játék, lesznek-e kompatibilitási vagy egyéb problémák. Konzolon ilyen gond nincs. Megveszed, berakod és megy a játék, boxnál még telepítés sincs, PS3-nál bizonyos játékoknál van, de nem vészes.

Ha játékon kívül csak netezésre használnád a pc-t, akkor mindenképp konzolt ajánlok, a jelenlegi géped a nethez jó lesz.

2008. dec. 21. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
70%
Ez akkora baromság, hogy a PC-t fejleszteni kell... talán a konzol fejlődik magától? A PC sem veszít a teljesítményéből, legfeljebb a legújabb játékokat alacsony konfigon tolod. Amúgy van néhány dolog, amit konzolon rém rossz játszani (FPS, stratégia, meg úgy általában minden, amihez átfogó irányítás kell), ezt még nem tudták megoldani rendesen. A PC-vel az a legnagyobb baj, hogy aki nem ért hozzá, annak sokat lehet vele szopni (annak is aki igen), a konzolt meg ha elromlik, visszaviszed, és megjavítják, egyszerűbb.
2008. dec. 22. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
100%
Véleményem szerint a ps3 grafikája semmivel sem jobb mint az xbox360-é,csak más,ráadásul a kezelőszerv jobban kézreesik az xbox360-nál! ps1-ps2 játékom volt előtte és ugy volt,hogy ps3-at veszek ,de mikor kipróbáltam az xbox360-at,nem volt kérdés melyiket viszem haza! Nekem design-ra is jobban bejött az xbox360! Érdemes vásárlás elött kipróbálni mind kettöt!
2008. dec. 22. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
PSP
2008. dec. 26. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
88%

Az előző válaszadónak:

Miért is? Nekem van PSP-m, oké hogy tényleg elüti az időt utazás közben, meg persze zenét meg videót lehet rajta nézni (mondjuk nekem a második még sehogyse jött össze..), de netezni pl nem használnám, mert ahol ilíen helyek vannak az általában mcdonalds vagy egy olyan hely ahova az ember másokkal meg, és nem fogok egyedül ott gubbasztani a kezemben egy ilyen kis gépecskével minthogy inkább elmenjek haza a kényelmes székbe internetezni. Szóval tulajdonképpen szerintem MINDEN jobb a PSPnél, pedig elvileg az "mindent tud", de valahogy nem élvezhető vagy nemtudom.


Szóval a kérdésre a válasz: Láttam már XBOX360-at, PS3-at és PC-t is, belülről, játszottam rajtuk, és a PC a legjobb. Mindent tud és nem kell kínlódnod programok és játékok beszerzésével (persze ha nem okoz gondot tizenakárhányezerért megvenni egy játékot, akkor tulajdonképpen szerintem érdemes a legdrágábbat megvenni mindenből, bár szerintem ilyeneket senki nem engedhet meg magának:D) Szóval nézz utána a dolgoknak, gondolj az anyagiakra is és hozd meg a döntésed magadtól, úgyis azt fogod megvenni ami neked tetszik, nem azt, amit mi mondunk:)

2008. dec. 26. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!