Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Melyik a legkönnyebb weblapsze...

Melyik a legkönnyebb weblapszerkesztő program, ami érettségin is használható?

Figyelt kérdés
Jövő májusban érettségizek infóból középszinten, és a weblapszerkesztés is benne lehet, mint feladat, ezért keresek most olyan programot, amellyel könnyedén fel tudok készülni. A suliban a Visual Studio Code-t használják, de az nekem nehezebben megy (a programozás és az angol miatt), és nem szeretném túlbonyolítani, mert közben az emelt német érettségire szeretnék nagyobb hangsúlyt adni. Olyat keresek, ami grafikus és könnyen áttekinthető.

2022. szept. 17. 16:52
 1/7 anonim ***** válasza:
63%
Notepad++ vagy sublime.
2022. szept. 17. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem válogathatsz! Az lesz, amit az iskola felajánl. Beszélj a tanároddal. Ha rá tudod venni, hogy felrakasson egy másikat is az érettségire, akkor szerencséd van, de nem kötelessége.
2022. szept. 17. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mi a probléma a VSC-vel? Ugyan úgy működik, mint a többi. Beleírsz szöveget, majd elmented. Atom, amit tudok még ajánlani, de meg fog szűnni.
2022. szept. 17. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

A Notepad++ is fel van telepítve az iskolai gépekre, de még soha nem használtam. A VSC nekem nem jött be... Angolul nem tudok, és ez a programozásos megoldás nekem túl bonyolult. Próbálom a minél egyszerűbb verziót kihasználni. Nem akartam érettségizni infóból, de rákényszerülök, mert más választott tárgyam nem lehet. Szakközépiskolában tanulok,eladó szakmám már meg van és most érettségizek. Az egyetemre pedig kell egy szabadon választott érettségi. Sajnos a szakmámat nem tekintik érettséginek, de többletpontot kaphatok érte.

PTE Ker-marketingre jelentkezem.

2022. szept. 17. 18:49
 5/7 anonim ***** válasza:
76%
Ha angolul nem tudsz, akkor el se kezd weboldalt készíteni, mert szükséges hozzá az angol... A VSC-ben semmilyen programozásos megoldás nincs, ugyan olyan mint a többi.
2022. szept. 17. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem kell az angol az érettségi webszerkesztéshez. Nem hivatásos webfejlesztő akar lenni.
2022. szept. 17. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is közepezni voltam, és mivel nincs semmi tervem weblapkészítés terén, érettségire elég volt a SeaMonkey. Nem korszerű, nem használja ma már senki weboldalkészítésre, de az érettségire megteszi, ha még használható.
2022. szept. 17. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!