Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Honnan lehet letölteni a...

Honnan lehet letölteni a Kaptár túlvilágot ingyen? magyar szinkronnal

Figyelt kérdés

linket lécci

köszönöm


2010. szept. 26. 18:10
 1/3 anonim ***** válasza:

Ahogy elnézem egy premier szóval szerintem még nincs fenn magyarul. 1-2 hét és meglesz. Így keress majd rá:

kaptár 4 szinkronos letöltés

2010. szept. 27. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Minden magyar torrent oldalon fent van mozis magyar szinkronnal, ha így megfelel.Tökéletes minőségbe még pár hónap.
2010. szept. 29. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Bocsi de szerintem ezt az oldalt nem arra találták ki hogy mindenki az kérdezgesse Hogy " ezt honnan lehet letölteni"

Ha még eddig nem tudtad most szólok hogy ez bűncselekménynek minősül és keményen megbüntetnek ha észrevesznek

Szerintem ne ilyen nyilvános oldalakra hagyatkozz hanem google

Köszönöm


Amúgy pedig még tényleg kell várni hogy normális minőségbe feltegyék most csak mozis van én 2-t változatot néztem de a minősége enyhén szólva sz@r (lehet hogy az a baj hogy megszoktam az 1080p-set)

2010. szept. 29. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!