Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Elállítódott a billentyűzetem,...

Elállítódott a billentyűzetem, mit tegyek? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Valamit szerintem elnyomhattam rajta.

Ha meg nyomom a Tab-ot, akkor leállítódik a gépem, ha meg nyomom az alt+shift kombót, akkor alvó állapotba kerül, ha simán az Alt-ot, akkor is.

Továbbá, gépelésnél össze-vissza ír be mindent, pl.: ha q-t nyomok akkor wq-t ír, ha a-t, akkor €sa-t.

Magyar nyelven van, ezt már ellenőriztem.

Win 10-es operációs rendszerem van.


Hogyan tudnám visszaállítani normálisra?


Előre is köszönöm a segítséget!



2022. nov. 4. 01:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem öntöttél inkább bele valamit ebbe a billentyűzetbe? Mert utoljára akkor találkoztam hasonlóval mikor a tulaj megkínálta kólával a billentyűzetét a laposán, aztán annak is mindenféle őrültséget alkotott.
2022. nov. 4. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem öntöttem le semmivel.
2022. nov. 4. 02:04
 3/5 A kérdező kommentje:
Asztali billentyűzetről van szó.
2022. nov. 4. 02:05
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Másik billentyűvel is ezt csinálja? Ha igen, akkor szoftveres probléma, ha másikkal jó, akkor a billentyűd halt meg.
2022. nov. 4. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

NÉzd meg területi beállításoknál, hogy magyarra van-e állítva a kiosztás. Ha nem, állítsd vissza. Ha igen, tedd át más nyelvre majd vissza.

Ha ez se, akkor vagy beledőlt valami cukros lötyi vagy megtört a fóliája

2022. nov. 4. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!