Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Valaki tud ajánlani egy...

Valaki tud ajánlani egy percíz/megbízható számítógép szervízt akik foglalkoznak esetleg kiemelten gamer gépekkel vagy csak simán nagyon profik és tudnak nekem segíteni Budapesten?

Figyelt kérdés

Sajnos sok rossz szervízbe botlottam bele mikor vidéken laktam és egyetem miatt pestre kerültem és szeretnék találni egy megbízható profi szakszervízt mert én nem is nagyon értek hozzá ha a hardverekről vagy szoftverekről van szó és amihez értek is azt is jobban szeretem profikra bízni. Privátban esetleg jöhetne 1-2 szerviz amit nyugodt szívvel ajánlotok.


Előre is köszi! :D


2022. dec. 18. 20:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Tehát javításról van szó? Dr.VGA, youtubeon megtalálod.
2022. dec. 20. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem feltétlen, javítás. Karbantartás, szoftveres, hardveres tanácsok és ha kell akkor javítás is. Van egy gép amire ráférne egy teljes körű diagnosztika illetve a saját gépemet meg folyamatosan fejlesztem és én nem merem ki be kapkodni az alkatrészeket mert nem akarok kárt tenni benne inkább nálam ügyesebb kezekre bíznám és el szeretném kerülni az olyan szakembereket akik nem tudom hogy lettek szakemberek... kettőbe is belefutottam vidéken.... egyszer az alaplapom is a procim bánta a másiknál meg nem voltak hajlandók figyelembe venni a meglátásaimat mert, hogy jobban tudják és én nem tudok megfelelő következtetést levonni abból amit látok.. na mind1. Szóval igen egy jó mindenes szervíz kéne :D Köszi rálesek!!
2022. dec. 20. 16:02
 3/4 anonim válasza:
Szia! Találtál azóta? Nekem is most aktuális lenne egy megbízható szerviz.
2023. júl. 16. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szia! Igen találtam. Pécsett.
2023. júl. 18. 12:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!