Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mikorra várható az xbox új...

Mikorra várható az xbox új generációja?

Figyelt kérdés
Ugye 2020-ban megjelent az xbox series x/s. Érdemes venni még xbox series-t, vagy várjam meg a next gen konzolt ? Mikorra várható hogy megjelenik ?

2022. dec. 26. 12:37
 1/10 Gugu Gabor ***** válasza:
100%
Egyelőre kanyarba nincs a következő generáció szóval ha nem akarsz éveket várni akkorcnyugodtan megveheted
2022. dec. 26. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

elotte levo generaciok is nagyon eloek meg

akkor a legujabbat miert valtanak?


2013 ba jottek ki


szoval ha hasonlo lesz 2027 ben jelenik meg az ujabb?

2022. dec. 26. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Kb 7 évente jön ki új generáció. Viszont félidőben szokott érkezni egy verziófrissítés.

Ha érdekel a 4K ray tracing, akkor érdemes lehet várni, bár ez is még másfél-két év. Ha elégedett vagy a kompromosszumos 4K-val, akkor nyugodtan veheted az SX-et már most.

Sőt, mivel xboxra igazán nincsenek már nagyon exkluzív címek (pc-re is kiadja a játékokat a microsoft), így inkább a PS5-öt javaslom konzolok közül, lemezes változatot a használt játék csere-bere miatt.

2022. dec. 26. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nemrég jött ki ez a konzol generáció, istenigazából még kifejezetten erre a generációra készült játék is alig van (a többség még megjelenik az előző generációra is), szóval még nagyon messze van még egyáltalán a jelenlegi Xboxok zenitje. 1-2 év múlva talán jöhet egy slime verzió, esetleg ha megint folytatni akarják ezt a teljesen felesleges Pro vonalat, akkor az is jöhet valamivel utána, és akkor talán 2026-7-8 körül jön az új.


"Sőt, mivel xboxra igazán nincsenek már nagyon exkluzív címek (pc-re is kiadja a játékokat a microsoft), így inkább a PS5-öt javaslom konzolok közül, lemezes változatot a használt játék csere-bere miatt."


Ezt a tanácsot meg inkább akkor fogadd meg, ha viszonylag sok pénzed van és van mellé már egy normális PC-d vagy laptopod. A PS5-öt kb. még nem is lehet normálisan kapni, elképesztően elszálltak az árai, a játékok aranyáron vannak és talán még mindig nincs egy GamePasshoz mérhető olcsó játékos alternatívája. Az előző generációban egyértelműen PS-t vettem az Xbox-al szemben, de ha ebben a szent pillanatban kellene új konzolt vennem, akkor biztos, hogy nem a PS-t választanám. Alig érkezett még erre a generációra exklúzív játék.

2022. dec. 26. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
2028ra tippelnek, de mivel idáig még nem is igazán kezdődött el ez a generáció simán lehet, hogy ráhúznak. PCről meg annyi a véleményem, hogy ha van pénzed egy combosabb darabra (ne feledjük az előző konzolgeneráció még alacsonyabban tartja a követelményeket) akkor tuti nem vennék se Xbox se PS konzolt. Jelenleg úgy állunk, hogy minden Xbox játék megjelenik PCre első nap és a PS játékok meg kb egy év múlva.
2022. dec. 28. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Magyarországon mindenki milliomos, hogy a PC-t javasolja/erölteti?

Egy 1080p60fps-t nem tartani képes videókártya árából vettem egy Series X-t, ami PC-ben úgy fél millánál kezdődik.

Nyilván jobb a PC, de kinek van annyi felesleges pénze?

2022. dec. 30. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
#6 Sokan külföldi fórumokra járnak elsősorban és ott a sok nyugati felhasználó miatt más az általános vélemény. Nyugaton is drágább a PC, de nem annyival mint szegény régiókban. A másik érvelés pedig az, hogy mindenki automatikusan azt feltételezi, hogy szoftverre / multis előfizetésre nem kell költened semmit utána.
2022. dec. 30. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

"szoftverre / multis előfizetésre nem kell költened semmit utána"


Sokáig mondjuk ez rám is igaz volt, de pont azért adtam be a derekam és lettem konzolos, mert azt vettem észre, hogy már szinte egy játék sincs feltörve ami érdekel engem, szóval ugyanúgy meg kell venni mint konzolon 🙂


Jó, talán picit olcsóbb gépre a játék (több és jobb akciók vannak), de kevésbé fáj, mint egyszerre kiadni fél millát egy gépre, ami lehet már 2 év múlva kevés lesz.

2022. dec. 30. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hát igen a kalózkodás sem olyan mint régen. A konzolosokat is rászoktatták az eredetire, PCre is rendszeresen sokára vagy sosincsenek megtörve az új címek. Azért a Game Passal elég jól el lehet lenni szerintem, én sokat játszom és jóval kevesebbet költök amióta van. Persze ez attól is függ mi érdekli az embert.
2022. dec. 30. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"Magyarországon mindenki milliomos, hogy a PC-t javasolja/erölteti?"


Én visszaolvastam a válaszokat, de senki sem javasolta, vagy erőltette. Inkább azt mondták, hogy ha van jelenleg egy normális teljesítményű PC-d, akkor felesleges a konzol.

De egyébként nulláról indulva tényleg igaz, hogy jelenleg a legolcsóbb gamer konfig, az egy Xbox (akár az S is jó) és mellé egy GamePass.

2022. dec. 30. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!