Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért csinálja ezt néha a...

Miért csinálja ezt néha a laptopom?

Figyelt kérdés

Van egy laptopom és amikor lehajtom a kijelzőt, ugye normál esetben alvó üzemmódba kellene mennie a gépnek, na de ez sajnos nem minden esetben van így nekem. Lehajtás után egyből feltűnik nekem, hogy mind a 3 led világít, és mikor felnyitom a laptopot akkor fekete a képernyő, nem reagál semmire se az ég világon, csak úgy tudom leállítani ha hosszan lenyomom a bekapcsoló gombot, és leáll és újra bekapcsolom. Teszem hozzá, hogy ezt nem folyamatosan csinálja, szóval nem értem mi a problémája. Seedelés miatt egyébként felnyitva szoktam hagyni a laptopot, és a Gépházban az Energiagazdálkodás menüben ki is van kapcsolva az alvó állapot, mert akkor leállna a seedelés, így csak a képenyő kapcsol ki 5 perc után. De a vezérlőpultban be van kapcsolva, hogy a képernyőfedél lecsukása után menjen alvó módba a gép, szóval az okés. De viszont pár napja olyan is volt, hogy felnyitva volt a laptop, képernyő kikapcsolva, ment a gép, és semmivel nem tudtam a képernyőt visszahozni, újra hosszan kikapcsoló gomb, és újraindítás. És ugye az előbb leírtam, hogy az alvó állapot ki van kapcsolva, szóval nem értem mi okozhatja ezt? Valaki esetleg tudna valami tippet? Köszönöm!

Windows 10 Pro 64bites rendszer van gépen ha ez számítana..



2023. jan. 25. 17:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Csak tipikus Windows...
2023. jan. 25. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mer Windows... Igen, érthetetlen bugok és egyebek mindig vannak. Nekem is ezt csinálja, ha elmegyek mással foglalkozni, de be vagyok jelentkezve az FB-re. Ha visszamegyek, képernyő fekete, újra be kell kapcsolni a laptopot. Szintén Windows 10 Pro 64 bites...
2023. jan. 25. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
lehet frissít vagy vírust keres, kitudja
2023. jan. 26. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!