Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Előfordulhat olyan szerintetek...

Előfordulhat olyan szerintetek,hogy a blokk láncon elindított bitcoint "bentragad"? Egy cég erre hivatkozik,mert állítólag ők elküldték a bitcoint,de a rendszerben benne maradt. Ráadásul még kérnek száz dollárt,hogy "kiszabadithassák" szakembereik.

Figyelt kérdés

2023. febr. 15. 09:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
86%

Az a 100 dollár a csákányra kell, amivel ki fogják bányászni.


Elég kamunak látszik

2023. febr. 15. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Értem, nekem is,de én az informatikai oldalára vagyok kíváncsi,hogy elméletileg létezik e ilyen lehetőség.
2023. febr. 15. 09:45
 3/11 anonim ***** válasza:
81%
Ez ordas nagy kamu. Olyan van, hogy rossz címre utalod át, és kvázi elveszik, meg olyan is van, hogy a hitelesítés nem lesz sikeres - bár ez csak akkor van, ha tényleg valami nem stimmel -, de olyan, hogy "beragad", nincs. A 100 dolláros sztori meg végképp kamu. Mitől is lenne nagyobb ráhatásuk a blokkláncra 100 dollártól?
2023. febr. 15. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Eddig úgy tudtam,hogy a blokkláncon elindult fizetés mindenféleképpen megérkezik a cimzetthez.
2023. febr. 15. 09:58
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszi szépen az eddigi válaszokat is!
2023. febr. 15. 09:59
 6/11 anonim ***** válasza:

Nem vagyok bitcoinos, de meglepőnek tartottam és ezt a cikket találtam:

[link]


Szóval, elvileg ha jól értem, hogy az amin nagyobb 'könyvelési' díjat zsebelhet be a miner, az hamarabb kerül könyvelt tranzakcióvá, így előfordulhat, hogy a tied szépen az alján marad a poolnak, úgymond senki se akarja annyiért lekönyvelni.


Elvileg ezt a díjat tudja növelni, így hamarabb fog lezáródni a tranzakció, és gondolom erre kérnek díjat pluszba, mert ők nem akarják állni..


Csakhogy, valami bizonyíték kéne erről, amit nem tudom hogy kérhetsz, mert aztán lehet tényleg mese az egész..

2023. febr. 15. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ez nem így működik. A blokklánc legfontosabb lényege, hogy feltörhetetlen és megmásíthatatlan. Ez az egy dolog ad neki értéket, erre épült fel az egész kriptopiac.


Tehát ha nem a te címedre érkezett a bitcoin, akkor az már soha nem fog hozzádkerülni.

2023. febr. 15. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Átbaszás
2023. febr. 16. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Képernyőkép ***** válasza:
Létezik de ezért nem neked kéne fizetni. Ez az ő bajuk. Idővel ők visszakapják. Sok éve kipróbáltam hogy mennyi az ingyen utalás mikor egy fillért nem fizetek a bányászoknak és három hét után teljesült. Bár úgy tudom ma már nem teljesül.
2023. febr. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Ez egy csaló oldal,az a neve hogy fundobits, azóta beszéltem egy emberrel,aki ugyanígy járt, ő befizette, persze nem kapta meg a pénzét,hanem újabb és újabb pénzt akartak tőle kicsalni, mondván az "informatikai csapatnak" szüksége van rá.

Hahahaha

2023. febr. 19. 06:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!