Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Tegnap kikapcsoltam az asztali...

Tegnap kikapcsoltam az asztali gépemet, ma pedig nem tudom bekapcsolni. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
A vezetéket ellenőriztem, nem húzódott ki, valami belső baj lehet.

2023. márc. 2. 08:31
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
69%

Áramból húzd ki pár másodpercre aztán dugd vissza és próbáld ismét bekapcsolni.

Áramszünetek okozhatnak ilyeneket.

Véletlenül a tápegység kapcsolója is lekapcsolódhat (ha van rajta kapcsoló)

2023. márc. 2. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
1: ezeket sajnos már megtettem. Semmi változás...
2023. márc. 2. 08:54
 3/21 anonim ***** válasza:
22%

Táp!

Tegyél bele egy tartalék tápot (az mindenkinél van otthon általában, mármint aki komolyan veszi magát, hiszen elteszik a régi gépéből az az azlap.)

2023. márc. 2. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
52%
Konnektor rendben van, más kap áramot?
2023. márc. 2. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

Mi az a táp? A vezeték? Bocs, laikus vagyok.

A konnektor rendben van, azt is próbáltam.

2023. márc. 2. 09:05
 6/21 anonim ***** válasza:
76%

"Mi az a táp? A vezeték? Bocs, laikus vagyok."

Ebben az esetben akkor hívj inkább egy ismerőst, aki ért hozzá.

2023. márc. 2. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

Biztosítékkal, ilyesmivel lehet probléma?

6: én szeretném megoldani.

2023. márc. 2. 09:42
 8/21 P.O.C. ***** válasza:
100%

Az úgy nem fog menni, ha annyira laikus vagy, hogy meg kell kérdezned azt is, mi az a táp. Valószínűleg nem sok gépet láttál még belülről.


Vidd szerelőhöz minél hamarabb, mert több kárt csinálsz benne, mint amennyi jelenleg is keletkezett.

2023. márc. 2. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj. Ha azt sem tudod, hogy mi az a táp, meg a vezeték, akkor hogyan akarod egyedül megoldani?

Magában a gépben egyébként nincsen biztosíték. A tápban van, de ha azt sem tudod, hogy az micsoda, akkor inkább ne forszírozd.

A ventilátorok sem forognak? Az alaplapon lehet, hogy van led, az világít? Valami hangot ad ki magából? Ezalatt sípolást értek. Vagy abszolút semmi életjel?

2023. márc. 2. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

"Mi az a táp? A vezeték? Bocs, laikus vagyok."

"én szeretném megoldani."


Akkor hajrá! Szerezz be szakirodalmat, tanuld végig, amiket kell, szerezz gyakorlatot PC tesztelésben és szerelésben, és oldd meg!


Szép dolog az elszántság, de nem véletlenül léteznek szakemberek. Ha az emebr valamihez nem ért, akkor vagy megpróbál valamit kontárkodni, vagy megkér egy hozzáértőt, hogy csinálja meg.

2023. márc. 2. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!