Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Feltörték FB profilomat,változ...

Feltörték FB profilomat,változtattak mail cimet,jelszot. Aktiválták a kétfaktoros hitelesitot. Csodamodon sikerult uj mailre valtoztatni,de a kétfaktoros hitelesito sms-t nem en kapom meg.Hogyan tudnám visszaszerezni?

Figyelt kérdés

2023. márc. 16. 18:07
1 2 3
 11/23 Conqueror86 válasza:

Nálam is ez a helyzet. :-(

Teljesen tanácstalan vagyok.

2023. márc. 23. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
Origo vagy melyik oldal irt rola, hogy februar kozepetol marcius kozepeig tobb ezer embernek tortent ilyen. Es nem kellett hozza nagy dolog, se konnyu jelszo, se tobb helyen azonos jelszo.
2023. márc. 24. 16:50
 13/23 Zsofikaa000 válasza:
Én is így jártam 1hete sajnos. Mindent próbáltam..
2023. márc. 24. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim válasza:
Én ma jártam így. :D ugyanez. Szóval még tart az őrület. De azon kívül hogy használhatatlan nem jelenik meg és abszolút törölt a profil, legalább nem vírusokt küldözget meg ilyenek. Új profilom van, ismerőseim visszajelöltek, ennyi.
2023. ápr. 5. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim válasza:

Új profilt csak új emailcímmel lehet csinálni, ugye? Nekem sikerült elküldenem a személyi igazolványomat is, meg a jogsimat is, de még semmi válasz. Az új jelszóhoz az emaileket a hacker kapja meg, tökjó ez a rendszer (ő változtatta meg a jelszót), a kétfaktoroshoz is jelszó kell, bár a kódot ott megkapom a telefonra.

Nincs valami megoldás, hogy az azonosítást ne emailcímmel csinálják?

2023. júl. 9. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim válasza:
15# ha a képet is megváltoztatta az illető feleslegesen küldted el a személyit meg a többit, nem fognak tudni azonosítani. Ha akkor az előző profilhoz nem volt megadva még egy belépési lehetőség, tuti hogy sehogy nem tudod visszahozni.
2023. júl. 9. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim válasza:
15-ös vagyok: visszakaptam a fiókomat, a befotózott személyi igazolvány elküldését követően kaptam egy emailt, amiben volt egy link, arra rákattintva tudtam új, saját jelszót beállítani és lám, máris bent voltam a fiókomban. Tehát sikerült. Nem szabad feladni és nem is szabad olyan tanácsokat adni, miszerint ez úgysem fog sikerülni. Csak tessék kitartani!
2023. júl. 11. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim válasza:
Jah és 16-os: minden régi adat (tehát régi fénykép, régi emailcím, régi jelszó,stb.) megvan a Facebooknak, ők sokkal jobban tudják, mint a felhasználó maga.
2023. júl. 11. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim válasza:
Én semmit nem tudtam tenni. Nekem megváltoztatták a jelszót, a profilképet, az emailt és két lépcsős bejelentkezési rendszer van. És senki nem tudja jelenteni, megnyitni a profilt, mert igazából nem is létezik. Ötlet hogy hozzam vissza? Bármilyen okos gondolatot szivesen fogadok. Személyi nem jó, mert a képről nem azonosíthatnak. Személyi számom meg ilyenek nyilván nem adtam meg. Az emaillel nyílván nem tudok belépni. Mégis mit kellene tenni?
2023. júl. 12. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim válasza:

Utolsó: itt írják le, mit lehet vagy kell tenni: [link]

A legjobb az lenne, ha az ismerőseid is bejelentgetnék, hogy gond van a fiókoddal. Minél többen, annál jobb. Erre is van megoldás az oldalon.

2023. aug. 2. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!