Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A monitoromon a kép elcsúszott...

A monitoromon a kép elcsúszott jobbra, mi a megoldás?

Figyelt kérdés

Fényerőt akartam állítani a monitor alján lévő gombokkal, de véletlenül az auto-adjustment gombot nyomtam meg, ami speciel elvileg egy normális alapállapotba kéne hogy állítsa a a képet, hát nálam jobbra csúsztatta. Ennek a funkciónak a használata tehát nem megoldás a problémámra. Szintén a monitor lenti gombjaival próbáltam ez után balrább állítani a horizontális pozíciót, eltoltam a lehető leginkább balra, de még így igy van egy kb 3-4 cm-s fekete függőleges csík baloldalt, a jobb pedig továbbra is lelóg.

Próbáltam felbontást is állítgatni, attól ugrik ilyen-olyan formákba a kép, de változatlanul jobbra csúszva.

Egyéni beállításokat néztem, képernyő egyéni igazítása stb, de akármit csinálok mindent csak az elcsúszott állapothoz képest valósít meg.

Tanácstalan vagyok, az újabb auto-adjust sem segít, ugyanúgy jobbra viszi, de ez kezd bosszantóvá válni hiszen eddig működött a teljes képernyő.

Bárkinek bármi bevált módszer vagy hozzáértő megjegyzés?



2023. ápr. 11. 13:05
 1/2 P.O.C. ***** válasza:
Ha van a monitoron valamilyen digitális csatlakozó (DVI, HDMI, DP) inkább azt használd. Ilyen anomáliák általában csak D-SUB csatlakozónál jönnek elő.
2023. ápr. 11. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
47%
Képfrissítése frekvenciát próbálnám megnézni.
2023. ápr. 11. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!