Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Jelenleg nem tudja helyreállít...

Jelenleg nem tudja helyreállítani fiókját, mert a Google megfelelő mennyiségű információ hiányában nem tud megbizonyosdni arról, hogy a fiók az Öné. Ezt írja az elfelejtett jelszora kattintva. Nincs se telefon szám se másodlagos gmail van erre megol?

Figyelt kérdés

2023. ápr. 30. 12:59
 1/3 anonim ***** válasza:
75%

...dás?

Ha van ilyen lehetőség, akkor a személyi igazolványod.

Ugye a saját nevedben regisztráltál?

2023. ápr. 30. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Itt kell elindulni: [link]

Sajnos nincs ügyfélszolgálat.

2023. ápr. 30. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
gmailt úgy kaptam vissza -nem volt megadva tel.szám-, h. kérdésére: "hogyan tudunk kapcsolatba lépni önnel?", megadtam t.számot, küldött rá kódot. Sokszor próbálkoztam (elfelejtett jelszó), kérte még az évekkel előbb megszűnt bankszámlám kártyájának lejárati hónapját is -azt hiszem, ez győzte meg.
2023. máj. 2. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!