Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mit tudok csinálni a messenger...

Mit tudok csinálni a messengeremmel?

Figyelt kérdés

Reggel óta eléggé furcsa a messengerem.

Amit küldök, azt úgy jelzi, hogy él se küldtem, pedig de, mert válaszolnak is rá, viszont ezt is csak akkor látom, ha ilyen chatfej meg van nyitva. Ha rendesen belépek az alkalmazásba, akkor meg nem adja be a nekem küldött üzeneteket,

és a nekem küldött képekből is csak a szöveget a látom , hogy "xy" fényképet küldött. De ezt is csak akkor látom, hogy ha a chafejet nézem, ha belépek az alkalmazásba, akkor még azt se.



Mit lehet vele kezdeni?



2023. jún. 16. 16:24
 1/3 anonim ***** válasza:

Évek óta jelenlevő hiba, hogy az üzenetek kézbesítési állapitát teljesen véletlenszerűen, össze-vissza jelzi.

Megbízhatatlan instabil f0s.

2023. jún. 16. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
50%
Azt lehet tenni, hogy megpróbálni rávenni az ismerősöket, hogy másfajta alkalmazáson keresztül chat-eljetek.
2023. jún. 16. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

1 érdekes....jeiem évek óta megvan és eddig semmi bajom nem volt vele.


2 ez nem megoldás.

2023. jún. 16. 16:57

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!