Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Androidos fülessel rá tudok...

Androidos fülessel rá tudok csatlakozni a gépre?

Figyelt kérdés

Szóval vettem egy Bluetooth-os fülest néhány napja és észrevettem, hogy sem a laptopom, sem az asztali gépem nem találja meg. Sajnos utólag láttam, hogy rá van írva a dobozra, hogy "works with android". Ez nekem eszembe sem jutott, mert rengeteg Bluetoothos fülesem volt, nem gondoltam, hogy van ami nem jó gépekkel, gondoltam Bluetooth az Bluetooth.. :D

Arra gondoltam, hogy visszaviszem, de nem tudom az elég indok-e, hogy nem megfelelőek a paraméterei. Van valami megoldás gépen, amivel tudnám használni?



2023. jún. 30. 12:21
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nincs olyan, hogy androidos füles.
2023. jún. 30. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, de a kifejtésből kiderül mire gondolok ezalatt.
2023. jún. 30. 12:41
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
A kifejtésből semmi sem derül ki, azonkívül, hogy képtelen vagy két eszközt összekapcsolni.
2023. jún. 30. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nem vagyok képtelen, más fülesek jók a gépeimhez, és ez a füles pedig jó a telefonomhoz, egyszerűen mikor párostani akarom, a gépek nem találják a fülest, és mint mondtam rá van írva, hogy "works with android".

Elhiszem, hogy valahol ki kell élni, hogy ledegradálhass másokat, de ha csak ez a cél, akkor ez nem a Te platformod, ez egymás segtségére van. Ha nem javasolsz normális megoldást akkor meg nem kell válaszolni.

2023. jún. 30. 13:05
 5/8 anonim ***** válasza:
Nincs olyan, hogy Android-os fülhallgató. A "works with android" szöveg csak egy egyszerű marketing szöveg, a valósághoz túl sok köze nincs. A két eszközt Bluetooth-al tudod összecsatlakoztatni.
2023. jún. 30. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
De ezt mondom, hogy felfogtam, és tisztában vagyok vele. Le is rtam, hogy vagy 20x próbáltam, és csak a telefonom ismeri fel, amikor bluetoothal próbálom párostani. A gépeknek nem jelenik meg a fejhallgató, hiába van bekapcsolva a Bluetooth funkció. Köszi a választ, de ha veszek egy Bluetooth fülest nyilván nem azzal lesz a probléma, hogy nem tudom, hogy kell összekapcsolni általában Bluetoothal a dolgokat. Az elmúlt 4 évben elfogyasztottam 4 Bluetooth fülest, tehát tudom, hogy alapból hogyan kéne, csak az jelen esetben nem működik.
2023. jún. 30. 15:54
 7/8 anonim ***** válasza:
Telón kikapcsolod a bt közben?
2023. júl. 1. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Igen, viszont közben megoldódott a probléma. Szerintem a füles egyszerre csak egy eszközzel tud párosítva lenni. Amint a telefonon rányomtam, hogy felejtse el a fülest, törölje a párosítást, mintha sosem csatlakoztattam volna őket össze, felismerte a laptop?

Ez lehetséges, hogy a termék egy eszközt tud elmenteni?

Köszönöm a segtséget!

2023. júl. 1. 10:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!