Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Valami kis ablak random...

Valami kis ablak random megnyitódott a gépemen miközben videót néztem, mi lehetett az ?

Figyelt kérdés
Minta töltött volna, az alkalmazás vagy akármi neve ami megnyitodott random betűk meg számok voltak, nem nagyon emlékszem már. Aztán pár mp és eltünt.
2023. júl. 9. 12:09
 1/4 anonim ***** válasza:
76%

Valamiben megbotlottam az este amikor mentem haza a sötét utcán.

Vajon mi lehetett az ?

2023. júl. 9. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Szirty ***** válasza:
76%

"...mi lehetett az ?"


Sajnos nem emlékszek.

2023. júl. 9. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Valszeg egy cmd ablak, amiben egy script futott le. Valszeg az egyik induló program frissítette magát így, vagy magához az induláshoz kellett, vagy bármi. Ezt minden program csinálja, csak hozzáírnak egy kiegészítőt, hogy a háttérben fusson le. Néha ez kimarad, és akkor megjelenik a parancssor ablak.


Hogy miért pont akkor jelent meg, azt nem tudom... lehet van valami időkerete, hogy pl óránként csekkolja, van-e frissítés, és pont kijött egy. Őhm... biztos vissza lehet nézni azt is, hogy milyen program futott le akkor, de azt már meg nem mondom hogyan kell.

2023. júl. 9. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Cmd ablak, ahogy írták. Néha nekem is felugrik, pl, rendszer induláskor. (kis fekete ablak)
2023. júl. 9. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!