Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Üdv, egy egyszerű User vagyok,...

Üdv, egy egyszerű User vagyok, sikerült a Windows PIN t elfelejtenem pedig tegnap csináltam.. Hiába nyomok az elfelejtettem a jelszót, semmit nem dob be.. Mi a teendő urak, hölgyek?

Figyelt kérdés

#Windows #PIN #Windows pin #Hello Windows
2023. júl. 10. 21:21
 1/5 anonim ***** válasza:

Windows jelszó kiütése 2 perc alatt

[link]

2023. júl. 11. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
#1 Ez egy 10 éves eszköz, amiben már nincs is benne a javasolt tool, gondolom mert már úgyse működne win10-11 en, legfeljebb XP-n..
2023. júl. 11. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

#2

Ha nem akarod újratelepíteni akkor ki kell próbálni, nem egyből azt mondani, hogy "gondolom mert már úgyse működne".

https://www.youtube.com/watch?v=k7wZOmQyqvo

2023. júl. 11. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

#2

Nem a kérdésre válaszoltál.

2023. júl. 11. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

#4

Elnézést hogy szóvá tettem hogy hibás a #1 válasz. A kérdezőt segítettem vele, hogy ne küzdjön vele feleslegesen.

De te se a kérdésre válaszoltál a #4 ben.

2023. júl. 11. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!