Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogy néz ki a számítógépetek/l...

Hogy néz ki a számítógépetek/laptopotok asztala, start menüje, tálcája? Mennyire tartjátok rendben?

Figyelt kérdés

2023. júl. 17. 22:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Abszolút. Az asztalon van egy egyedi háttérkép (meg régebbi op rendszer) és max. 5 ikon, ezek leginkább olyan fájlok, amiket napi szinten használok.

A tálca 1 soros, és csak pár alap program van rajta, amik szinten napi használatban vannak.

Amúgy a letöltések mappa is elég patika, ami kell onnan, azt áthelyezem, ami nem, azt törlöm.

2023. júl. 17. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Amiket felsoroltál azok pont nálam is tipptopp rendben vannak tartva, mert napi szinten találkozok velük és használom őket.

Vannak a süllyesztő mappák, amikbe mindent belepakolok és félévente 1x átnézem, kitakarítom őket.

2023. júl. 17. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
Makulátlan. Eléggé rendmániás vagyok és ez a gépemen sincs másképp. Szeretem, ha minden fontos ikon kinn van az asztalon, illetve a tálcán. Fontos az esztétika is. A böngészőben is azt szeretem, ha minden funkció ott van a tetején. Épp ezért nem tetszett eleinte a Chrome-ban, hogy nincsen menüsor, de aztán hozzászoktam. A különböző mappák rendben tartása már egy külön fejezet. Ezekben szinte mindig akad rendeznivaló, amely időnként akár órákig is eltart.
2023. júl. 17. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Az asztala teli anyaggal, a Start--meű nem. Érdekes, mert a való életbeli irodai asztalom majdhogynem mindig üres.
2023. júl. 17. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
Nem tudom, évek óta nem volt bekapcsolva
2023. júl. 17. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
31%
Jelenleg nincs rendben, tele az asztal is mindenfélével. 2016 óta van fent ugyan az a rendszer ami csak frissítéseket kapott.
2023. júl. 17. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Én is rendmániás vagyok. Az asztalon csak a lomtár van kint, a tálcán semmi, és a start menüben a fontosabb dolgok.
2023. júl. 17. 23:11
 8/12 anonim válasza:
46%
Melóhelyen majdnem XP rendszer, még az ikonokat is le kell porolni, teleb@szva minden sz@rral, több 10 éves cuccok terhelik a winchestert és a memóriát. A székbe amibe beleülsz, majdnem kettétörik vagy leszigszalagozva. Ilyeneket láttam. :)
2023. júl. 18. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:

Asztalon csak a Lomtár van a tálcán meg 5 bongeszo, paint, jegyzettomb, kepmetszo

Ja es a keresosavot eltuntetem mert nagyon zavar meg idojarast is hireket is

2023. júl. 18. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Tálcán a gyakran használt app-ok indítója van, az asztal lehetőség szerint üres (esetleg aktuális munkafájlok vannak ott), a start menüt meg szinte sosem használom, vagyis ott nem érdekel, hogy mi van.
2023. júl. 19. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!