Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Windows 10 telepítés folyton...

Windows 10 telepítés folyton újraindul 64%-on. Mit lehet vele tenni?

Figyelt kérdés
Kaptam egyik rokonomtól egy elég régi Toshiba laptopot amit újra kellett telepíteni (amúgyis megtettem volna, hogy "friss" legyen), de valami miatt telepítés közben leállt és azóta folyamatosan csak újraindítja magát, valamint a telepítés 64%-on van. Nagyjából 1 pervet áll és utána indul újra órákon keresztül. Próbáltam USB-ről indítani javító programmal, de fel sem ismeri, így bootként sem tudom beállítani, illetve a BIOS-ban is elég levés lehetőséget találok amivel lehetne kezdeni valamit, pl secure boot teljesen hiányzik is, nagyjából csak a dátumot tudom átállítani. Tudok vele valamit kezdeni, tulzottan én sem értek hozzá sajnos, őszintén szervízbe nem szívesen vinném így, hogy csak random kaptam, de kidobni sem akarnám még :/ Köszi előre is!

2023. júl. 18. 20:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Lehet memóriahiba is. teszteld le Memtest86+al:

[link]

2023. júl. 18. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Amikor megkaptad működőképes volt?

Mi volt rajta? Win98..?

2023. júl. 18. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
50%
Próbáld Win10-el, amit valódi és nem mókolt.
2023. júl. 19. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

#3 Így igaz. Microsoft-tól letöltve, Media Creation Tool-al elkészítve a telepítő pendrive.

Eddig miről próbáltad telepíteni? Mert azt írod, hogy nem ismeri fel az USB-t. Magát a portot, vagy a pendrive-on levő dolgokat nem ismeri fel?

Nyilván ezen a laptopon is van boot menű, ami valamelyik funkcióbillentyűvel előhozható(utánanézve az F12-re tippelnék, de ha nem, akkor induláskor végigpróbálod, valamelyikre elő kell jönnie).

2023. júl. 19. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Próbáltam a media creationnal, úgy ahogy írtátok, F12-nél USB-ről bootolni, de mintha nem is lenne benne semmi, mármint nem ismeri fel a pendriveot. Többel is próbálkoztam, régebbiekkel is hátha, de azt sem sajnos :/
2023. júl. 19. 12:31
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld ki DVD-ről a telepítést esetleg, ja jó a dvd rw benne.. Letöltöd ISO-ban, és kiírod képfájlként a lemezre.
2023. júl. 19. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
De dupla rétegű DVD-t vegyél, mert a szimplára nem fér rá a telepítő.
2023. júl. 19. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Tudtommal az MCT-vel letöltött iso elfér 4,35GB-on ami elfér egy sima DVD+R en.
2023. júl. 19. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
MCT-vel kell letölteni, vagy x86, vagy x64. Az ráfér egy DVD5-re.
2023. júl. 19. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Köszönök mindenkinek a választ és a segítséget! Mindenképp megpróbálom DVD-vel is, meg a többi módszerrel is még párszor.
2023. júl. 19. 18:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!