Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Milyen laptopot/ipadet válassz...

Milyen laptopot/ipadet válasszak egyetemre?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

Egy olyan (leginkább laptopot de ipadek felé is nézelődöm) keresek, ami leginkább

- jegyzetelésre, projektekre, filmezésre lenne használva (gazdasági szakra megyek)

- nem használnám játékra, programozásra

- a keretem az 300-400k körül mozog


amiket eddig néztem:

[link]

( erről igazából nem sok infót/ véleményt találtam de a leírás alapján jónak tűnik)


a másik egy eléggé népszerű darab:

[link]


Ha lenne ezekről véleményetek, vagy ajánlanátok másik laptopot/ ipadet stb ami nektek bevált akkor azt szívesen meghallgatnám!


Előre is köszönöm a segítséget!



2023. aug. 3. 15:33
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha olcsón akarod megúszni és szóba jöhet használt: Lenovo Thinkpad T480(s) és újabb generációk Hardverapróról. Strapabíró remek gépek, de bizony régebbiek, szerintem egyetemre jó választás a következő évekre. Mondjuk akksit esélyesen cserélni kell, ha ilyen irányba mozdulsz el.


Ha csak új jöhet szóba, és nem feltétel az érintőkijelző, akkor ránéznék az ASUS Zenbook-okra, kijelzője is tökéletes filmezéshez. Én is gondolkoztam rajta, aztán végül egy Thinkpad T480s mellett döntöttem az ár miatt


A MacBook is remek gép, de 8GB RAM-al nem biztos, hogy megrendelném. Mondjuk gazdasági szakon nem tudom lennének-e kompatibilitási problémák a Mac és az M1 proci miatt...

2023. aug. 3. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!