Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mennyire "gáz" egy Dell...

Mennyire "gáz" egy Dell laptopot Lenovo táskába tenni?

Figyelt kérdés
Nézegettem laptop táskákat, ami méretre megfelel, az oldalon, ahol néztem, ott ár szerint növekvőre állítottam, és a Lenovo a legolcsóbb. Nagyon bénán hatna, ha egy másik gyártó logójával ellátott táskát használnék hozzá?

2023. aug. 23. 22:27
1 2
 1/12 anonim válasza:
93%
Nem tudom elképzelni hogy ez bárkit is érdekelne a legkisebb mértékben is.
2023. aug. 23. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
88%
Én két éve 3000 forintért kaptam leértékelt laptop táskát az Auchanban, nincs rajta semmilyen felirat...
2023. aug. 23. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
79%
Legalább akkora gáz mint az hogy nem találtad meg a megfelelő kategóriát....
2023. aug. 23. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
88%

ásd el magad 🤦‍♀️


Dehogy gáz

2023. aug. 23. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
85%
Én nem tudom, hogy az én laptop táskámon van-e felirat, de ha igen, akkor valószínűleg HP felirat, mert az ősrégi HP laptopom táskáját használom, de most Asus laptopom van. Látod, annyira nem érdekel hogy miképp néz ki a laptoptáskám, hogy azt se tudom, hogy van-e rajta felirat. :D Szerintem az emberek nagyrészét ez nem érdekli, szerintem sokan alapból nem vesznek új laptoptáskát csak azért, mert új márkájú laptopjuk lett.
2023. aug. 23. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted ki nézegeti őszintén?
2023. aug. 24. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Én Android matricát raktam a Macbook-om világító Apple logójára. Nem sok embert érdekelt, pár haverommal röhögtünk egyet rajta és annyi.
2023. aug. 24. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Csak olyanoknál lehet "gáz" amilyen gázos te vagy.
2023. aug. 24. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 P.O.C. ***** válasza:
100%
Ha ez velem esne meg, pár napon belül rituális öngyilkosságot követnél el, annyira nem tudnám elviselni eme brutális, nyomasztó lelki terhet.
2023. aug. 24. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

A lőtéri kutyát sem érdekli. Én is kaptam ajándékba egy HP laptop táskát, amit használtam, pedig sose volt HP gépem.

Most meg egy Lenovo táskám van és egy Acer gépem, na?

2023. aug. 24. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!