Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » CPU hűtőpaszta mennyi ideig...

CPU hűtőpaszta mennyi ideig marad felhasználható amit már 1x felbontottam? (Thermal Grizzly Hydronaut)

Figyelt kérdés
Van egy 2 éves pasztám. Nem ezen akarok spórolni, csak most kellene megcsinálnom és nincs lehetőségem venni. Ha mondjuk több évig is eláll akkor miért ne használhatnám fel? Az eredeti csomagolásában tartottam végig. Ha egy CPU-n lévő paszta több évet kibír használat közben, akkor a tubusban lévő is használható marad nem? Legalábbis logikusnak tűnik.
2023. szept. 14. 11:59
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem is oly régen volt már kérdés:

https://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__hardverek__..

a #1-es hozzászólásomban belinkeltem több gyártó állásfoglalását.

2023. szept. 14. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Dongaben ***** válasza:

Kipróbálod. :)

Kinyomod, és ha paszta maradt (Nem kristályosodott ki.) akkor jó.

Ha kikristályosodott, akkor is használhatod, amíg nem veszel másikat. De ebben az esetben a hatásfok alacsonyabb.

2 éve, jó minőségű paszta még biztosan jó. Kivéve, ha nagyon száraz, meleg helyen tartottad.

2023. szept. 14. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Modern pasztákkal nekem nagyon pozitív a tapasztalatom, volt gép amit 4 év után szedtem szét, és szemre még mindig ugyanolyan volt az állaga, kiszáradásnak nyoma sem volt, amikor utoljára procit cseréltem(idén) ugyanazt(mx4) használtam amit ~2014 környékén vettem. Legközelebb is csak azért fogok másikat használni, mert most fogyott el a tubus.
2023. szept. 14. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Rányomtam a CPU-ra és a hőmérséklettel nincs gond!
2023. szept. 14. 13:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!